10 клас

Показано 1–12 із 109

 • Контрольнi роботи з англiйської мови. 3–11 класи (за О. Карпюк)

  134,00 грн.

  Книжка містить матеріали для контролю й оцінювання знань, умінь і навичок учнів 3—11-х класів з англійської мови. Матеріал структуровано за класами з поступовим ускладненням: завдання для 3-го класу найкоротші і найпростіші, для 11-го — найскладніші. Підручник пропонує різноманітні форми контролю, як-от тести, перевірка розуміння текстів, зіставлення українських і англійських слів, постановка слів у потрібну форму, написання творів.
  Посібник може стати в пригоді як учителям загальноосвітніх навчальних закладів, так і батькам і учням для самостійного контролю. Контрольні роботи, подані в посібнику, розроблені за підручниками Оксани Карпюк.

 • Розпродаж!

  Газета “Краєзнавство. Географія. Туризм” №6, 2019

  45,00 грн.

  Що в газеті?

  ТЕМА НОМЕРА. Уроки на тему «Європа», 10-й клас
  Що вивчає географія регіонів і країн.Урок засвоєння нових знань
  Джерела знань про регіони та країни світу. Комбінований урок
  Сучасна політична карта світу. Етапи формування.Урок засвоєння нових знань
  Європа вчора та сьогодні: інтеграційні процеси. Урок-дослідження
  Загальна характеристика країн Західної Європи. Урок засвоєння нових знань
  Економіка країн Європи: загальна характеристика. Урок засвоєння нових знань

  Кількість сторінок: 68

 • Розпродаж!

  Газета “Українська мова та література” №8, 2019

  45,00 грн.

  Що в газеті?

  Тема номеру: Уроки з української літератури для 10-го класу

  10-Й КЛАС
  Українська література. Рівень стандарту. 10-й клас, І семестр

  Кількість сторінок: 92

 • Пізнаємо світ. Дослідницька робота. 10-й клас

  20,00 грн.

  Пізнаємо світ. Дослідницька робота
  Пошуково-дослідницька робота на уроках географії полягає в тому, щоб спонукати учнів до пізнання, пошуку самостійного творчого вирішення. Особливістю роботи є те, що в основу покладаються не готові завдання, а їх організований пошук. Тому завдання учителя — підвести учня до цієї форми роботи, надати такий матеріал, що захопить юних дослідників. У представленій розробці містяться завдання, що допоможуть учням поринути у вивчення країн Океанії, Австралії та Індії та добре засвоїти ці теми.

 • Віртуальна подорож до Італії. Урок засвоєння нових знань. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Віртуальна подорож до Італії.
  Учні ознайомляться з містами країни за допомогою програми Google Земля (Google Earth), здійснять 3D-подорож до Риму, використають геосервіс Google maps, щоб переглянути основні промислові зони на карті, та здійснять віртуальну подорож до музею «Феррарі».

 • Країни Океанії. Урок за технологією перевернутого навчання. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Країни Океанії.
  Океанія — найбільше у світі скупчення островів, розташованих здебіль­шого в центральній і південно­-західній частинах Тихого океану. Вивченням цієї теми учні завершують ознайомлення з країнами й регіонами світу — найвіддаленішими і маловідомими європейцям країнами Океанії.

 • Позначення на контурній карті Африки основних районів видобування КК, основних транспортних магістралей і портів експортування. Практична робота та дослідження. 10-й клас

  20,00 грн.

  Позначення на контурній карті Африки основних районів видобування нафти, залізних, мідних та алюмінієвих руд, центрів їх перероблення (збагачення), основних транспортних магістралей і портів експортування. Практична робота та дослідження
  Вивчення географії неможливе без набуття практичних умінь і навичок, що формуються завдяки виконанню практичних робіт та досліджень. Дослідження — порівняно новий складник у навчальній програмі, згідно з якою вчитель, завдяки проведенню планомірної та систематичної роботи, розвиває в учнів дослідницькі вміння та навички. Подана розробка містить практичну роботу та дослідження з розділу «Африка». Завдяки їм учні навчаться орієнтуватися в соціально-економічних, суспільно-політичних та екологічних процесах і подіях, що характерні цьому континенту.

 • Комплексна характеристика Австрії. Урок з використанням інтерактивних методів. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Комплексна характеристика Австрії.
  Австрія — країна з прекрасними гірськими пейзажами та багатою культурою. Країна, що подарувала світу геніальних музикантів і віденський вальс. Країна, що розташована досить високо серед країн Європейського Союзу. Подана розробка уроку допоможе учням поринути в культуру Австрії та, дослідивши її детальніше, скласти комплексну характеристику країни.

 • Франція. Особливості ЕГП, природних умов і ресурсів, населення та міста. Провідні галузі господарства. Урок з використанням ігрових технологій. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Франція. Особливості ЕГП, природних умов і ресурсів, населення та міста. Провідні галузі господарства.
  Світ є глобальною та взаємопов’язаною системою країн і держав, що є в ньому. Розуміння специфіки країни з урахуванням її економічно-географічного положення, провідних галузей господарства, культурної спадщини допомагає зорієнтуватися в ньому. Подана розробка уроку надає базові розуміння функціонування країни, що є однією з передових на світовій арені. За її допомогою учні зможуть скласти комплексну характеристику Франції, що дасть можливість визначити її місце в загальній концепції світового господарства.

 • Вітрильна регата Східною Азією. Інтелектуальна географічна гра. 10-й клас

  20,00 грн.

  Вітрильна регата Східною Азією. Інтелектуальна географічна гра
  Назва «Східна Азія» — історико-географічний термін. Ця частина світу розташована на сході Азії та охоплює територію Китаю, Північної та Південної Кореї, Японії, Монголії, а також Гонконгу і Тайваню. Загалом її площа становить понад 11,8 млн км², де мешкає майже 2 млрд осіб, а це 40% мешканців Азії і чверть населення світу! В усіх країнах Східної Азії великий вплив має класична китайська культура, поширена ієрогліфічна писемність, спільними є релігійні практики — буддизм, конфуціанство, даосизм. Отже, уклад життя, традиції, звички мешканців цих країн є дуже своєрідними та представляють для нас великий інтерес.

 • Синтетичні високомолекулярні речовини. Полімери. Урок-повторення. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Синтетичні високомолекулярні речовини. Полімери.
  Як тільки не називали ХХІ століття, щедре на наукові досягнення! Один із головних титулів, яким учені нагородили нашу епоху, — доба полімерів. Справді, полімери нині всюди, у побуті ми називаємо їх пластмасою або пластиком. Часом здається, що нічого серйознішого від поліетиленового пакета, садової лійки чи мухобійки з них не вийде. Але це не так.

 • Ароматичні аміни: склад і будова молекули, назва найпростішої за складом сполуки. Урок-повторення. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Ароматичні аміни: склад і будова молекули, назва найпростішої за складом сполуки.
  Нітрогеновмісні органічні сполуки люди широко використовують у побуті. Особливо часто їх застосовують у землеробстві. Нітрогеновмісними добривами збагачують ґрунт, щоб отримати високий урожай культур. В умовах інтенсивного землеробства природний Нітроген виснажується швидше, а тому потрібно вносити азотні добрива.