інтернет-залежність

Відображаються усі з 4 результатів

 • Смарт-почуття (смартфони в нашому житті). Тренінгове заняття для підлітків

  20,00 грн.
  Смарт-почуття (смартфони в нашому житті). Тренінгове заняття для підлітків

  Охоплюючи всю сферу спілкування, діти починають уживатися у віртуальні ролі. Такий процес трансформує у віртуальність навіть почуття та емоції, коли дитина починає відстежувати емоційні вияви щодо власних постів та тих, які вона сама виявляє в соціальних мережах. Сьогодні вже проведено американськими науковцями дослідження щодо аналізу індивідуально-психологічних особливостей особистості за профілем у соціальній мережі. Такі навички можуть бути корисними і для батьків, але головне, що мають знати й чому навчати батьки, — почуття та емоції справжні лише тоді, коли вони в реальному світі.

 • Віртуальний світ для підлітків. Лекційне заняття для батьків

  20,00 грн.
  Віртуальний світ для підлітків. Лекційне заняття для батьків

  Охоплюючи всю сферу спілкування, діти починають уживатися у віртуальні ролі. Такий процес трансформує у віртуальність навіть почуття та емоції, коли дитина починає відстежувати емоційні вияви щодо власних постів та тих, які вона сама виявляє в соціальних мережах. Американськими науковцями проведено дослідження щодо аналізу індивідуально-психологічних особливостей особистості за профілем у соціальній мережі. Такі навички можуть бути корисними і для батьків, але головне, що мають знати й чому навчати батьки, — почуття та емоції справжні лише тоді, коли вони в реальному світі.

 • Дитина за комп’ютером. Практичне заняття для педагогів

  20,00 грн.
  Дитина за комп’ютером. Практичне заняття для педагогів

  Сьогодні стрімко розвиваються технології, а тим паче педагогічні технології. За кордоном педагоги вже активно впроваджують у практичну діяльність використання різного програмного забезпечення, спрямованого на розвиток пізнавальної сфери дитини. В Україні такого стрімкого розвитку ще немає, а все через певні перестороги та страх того, що це може призвести до комп’ютерної залежності або через незгоду батьків, які переконані в тому, що це дуже шкідливо. Насправді, у будь-якого явища дві сторони — позитивна й негативна, тому зовсім відмовлятися від чогось не варто.

 • Формування негативного ставлення до інтернет-залежності. Заняття для підлітків

  20,00 грн.
  Формування негативного ставлення до інтернет-залежності. Заняття для підлітків

  Часто інтернет-залежність — це результат соціальної ізольованості дитини, що може бути спричинено різними факторами: невміння налагоджувати контакт з іншими, особистісні проблеми тощо. Так, психолог має звертати увагу на те, що залежність за своєю сутністю — безумовно негативний фактор у житті людини, який компенсує недостатню розвиненість іншої сфери. Першим кроком до профілактики комп’ютерної залежності може стати саме усвідомлення наявності такої проблеми в суспільстві.