інтегрований захід

Відображаються усі з 3 результатів

 • Через природу до здоров’я. Чай пити — без хвороб жити. Інтегрований захід із хімії, біології та англійської мови. 9—11-ті класи

  20,00 грн.

  Тема. Через природу до здоров’я. Чай пити — без хвороб жити.
  Попри глобальне потепління, зими в Україні — холодні. Учні часто хворіють у таку погоду, тож, аби не пропускати заняття, їм треба зміцнювати імунітет. Цей інтегрований захід спрямовано не лише на поглиблення міждисциплінарних зв’язків, він також привчить учнів цінувати своє здоров’я та слідкувати за ним.

 • Круглий стіл “Зупинимо підпали”. Інтегрований захід з біології, хімії та основ здоров’я. 8—11-ті класи

  20,00 грн.
  Тема. Круглий стіл “Зупинимо підпали”.

  В українському сільському господарстві є традиція, що загрожує екосистемі: восени, після збору врожаю, підпалювати рештки рослин, сухої трави або листя. Тварини, птахи та комахи гинуть у вогні або помирають від нестачі їжі та чистого повітря. Верхній шар ґрунту руйнується. Отруйні речовини — окиси азоту, чадний газ, важкі метали і канцерогенні сполуки — разом із димом потрапляють у повітря. Викиди парникових газів руйнують клімат.

 • ХАЙ У СЕРЦІ ЖИВЕ БАТЬКІВЩИНА. Інтегрований виховний захід

  20,00 грн.
  ХАЙ У СЕРЦІ ЖИВЕ БАТЬКІВЩИНА. Інтегрований виховний захід

  «А любити Україну означає погоджуватися бути від неї залежним. Якщо я люблю Україну, я залишаюся поруч. Ми бажаємо добра і щастя тим, кого любимо, і тому бажаємо добра й щастя своїй країні. Ми хочемо, щоб вона процвітала. Любов повертається любов’ю, добро — добром, довіра — довірою», — пише Андрій Курков
  у статті для газети «Експрес», і має рацію. — «Ми часто вважаємо, що майбутнє України і її незалежності залежить від США і від Росії, забуваючи, що перш за все незалежність України і нині, і в майбутньому залежить від нас, від наших дітей, від нашого зв’язку з рідною країною».