урок 7 клас

Показано 1–12 із 26

 • Австралія — найменший материк Землі. Урок вивчення нового матеріалу. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Австралія — найменший материк Землі.
  Австралія — це одне із найзагадковіших та найцікавіших місць планети. Це цілий материк з унікальним тваринним світом і великими містами з хмарочосами. Туристи їдуть сюди, щоб побачити кумедних кенгуру, сфотографуватися на тлі знаменитого театру в Сіднеї, прогулятися унікальними тропічними лісами острова Тасманія. Представлена розробка уроку допоможе учням поринути в атмосферу «материка навпаки» та в невимушеній формі засвоїти основні географічні відомості про Австралію.

 • Геологічні ери та епохи горотворення. Урок-занурення. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Геологічні ери та епохи горотворення.
  Урок-занурення є нестандартною формою проведення уроку. На такому уроці функція вчителя як суб’єкта педагогічної діяльності — не втручатися в навчально-виховний процес, а організовувати його, спрямовувати діяльність учнів, залучати до роботи всіх учасників навчання, надавати їм методичну допомогу. Також такі уроки розвивають творчі здібності учнів, що знаходять застосування під час підготовки та проведення.

 • Природні зони Австралії. Органічний світ. Урок, адаптований для дистанційного навчання. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Природні зони Австралії. Органічний світ.
  Наша планета надзвичайна та вражаюча, кожен куточок має свої характерні особливості. У поданій розробці уроку учні можуть ознайомитися з особливостями материка, де взимку панує спека, листя на деревах не дають тіні, а рослинний і тваринний світ дуже своєрідний та відмінний від нашого. Ідеться про Австралію. Завдяки вправам, які можна виконувати в зручному онлайн-форматі, учні ознайомляться з органічним світом материка, його характерними ознаками й особливостями та ефективно закріплять отримані знання.

 • Загальні риси клімату. Кліматичні пояси і типи клімату Південної Америки. Урок, адаптований для дистанційного навчання. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Загальні риси клімату. Кліматичні пояси і типи клімату Південної Америки.
  Вивчення кліматичних особливостей материків є однією з ключових тем під час вивчення географії материків та океанів. Подана розробка уроку містить завдання, що подаються у двох варіантах: як дидактичні картки і як онлайн-вправи. Учитель може обирати більш влучний для нього та його учнів метод. Так учні зможуть у зручній для себе формі засвоїти та систематизувати знання щодо кліматичних поясів і типів клімату Південної Америки.

 • Закономірності розташування природних зон Африки. Урок з використанням технології випереджальних завдань. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Закономірності розташування природних зон Африки.
  Як показує досвід, урок засвоєння нових знань проходить ефективніше, коли вчителю вдається залучити учнів до його підготовки та проведення. Подана розробка уроку проходить у форматі подорожі, що передбачає підготовку учнями випереджального завдання. Завдяки повідомленням своїх однокласників, учні отримують у доступній для сприймання формі новий матеріал. Виконуючи протягом уроку зав-дання, узагальнюють і систематизують знання щодо закономірностей розташування природних зон Африки.

 • Економіко-географічна характеристика Франції. Інтегрований урок географії та зарубіжної літератури. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Економіко-географічна характеристика Франції.
  Про що ми думаємо, коли чуємо слово «Франція»? Ейфелева вежа, Лувр і музей Д’Орсе, Опера Гарньє і Єлисейські поля, Нотр-Дам де Парі і Базиліка Сакре-Кер. Особливий неповторний характер цієї країни робить її надзвичайно привабливою для мільйонів мандрівників з усього світу. Франція — демократична республіка й світська держава. Це неймовірна, романтична і самобутня країна, де, без перебільшення, мріє побувати кожен хоча б раз у житті.

 • Клімат Північної Америки. Комбінований урок. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Клімат Північної Америки.
  Де тільки не шукають натхнення творчі люди! Джеймс Кемерон, режисер фільмів «Аватар», «Титанік» і перших двох «Термінаторів», був одним із трьох людей, які побували у найглибшому місці на планеті — Маріанській западині у Тихому океані, який омиває береги Північної Америки. А це 11 тисяч кілометрів углиб! Якщо туди помістити найвищу гору — Джомолунгму заввишки 9 тис. м, то над нею залишиться ще товща океану більш ніж два кілометри. Охочих повторювати занурення та отримати такі неймовірні враження поки більше немає, адже спускатися у Маріанську западину треба протягом не менше 4 годин в унікальному сучасному обладнанні, що і коштує, зрозуміло, дуже дорого. Утім, напевне, ще знайдуться сміливці, які намагатимуться розгадати цю та інші численні загадки морів та суші третього за розмірами континенту світу — Північної Америки.

 • Ресурси Світового океану. Інтегрований урок географії та математики з використанням технології розвитку критичного мислення. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Ресурси Світового океану.
  Географія — настільки універсальна наука, що, маючи бажання, учитель може інтегрувати її з будь-яким предметом шкільного циклу. Для кожної теми географії можна знайти зв’язок із будь-якою дисципліною. Багатий зміст курсу географії дає педагогу широке поле можливостей для організації різноманітної діяльності учнів, у виборі методів і засобів навчання.

 • Таємниці чотирьох океанів. Підсумковий урок з теми “Океани”. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Таємниці чотирьох океанів.
  Світовий океан — серце нашої планети. Як серце перекачує кров до кожної з частин тіла, так і Океан — поєднує людей по всій Землі, незалежно від того, де вони живуть. Океан регулює клімат, щороку годує мільйони людей, виробляє кисень, є домівкою для величезної кількості тварин, дає нам важливі ліки і чимало іншого. Матеріал може бути використаний на підсумковому уроці під час вивчення теми «Океани». Також стане у пригоді для підготовки сценарію інтелект-турніру для учнів 7—10-х класів.

 • Кисень, його властивості. Урок вивчення нового матеріалу. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Кисень, його властивості.
  Кисень надзвичайно важливий для життєдіяльності всіх живих організмів. Саме йому ми завдячуємо своїм існуванням. Представлена розробка уроку допоможе учням ознайомитися з киснем і його хімічними властивостями в теорії, підготувавши власні доповіді та прослухавши доповіді свої однокласників, і на практиці — під час виконання практичної роботи.

 • Відносна молекулярна маса, її обчислення за хімічною формулою. Комбінований урок. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Відносна молекулярна маса, її обчислення за хімічною формулою.
  Цей матеріал допоможе учням дізнатися, що таке молярна маса, розповість про одиниці її виміру. За допомогою цього уроку нескладно буде навчити учнів вирішувати завдання з використанням молярної маси та розповідати простими словами про складні хімічні явища на наочних прикладах.

 • Початкові хімічні поняття. Урок, адаптований для дистанційного навчання. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Початкові хімічні поняття. Урок, адаптований для дистанційного навчання.
  Усі наші знання складаються з основ. Ми настільки звикли до того, що знаємо ці найпростіші факти, що ніколи не замислюємося, коли використовуємо їх. Але зазвичай речі, які ми завдяки досвіду довели до автоматизму, зрозуміти нам колись було найважче. Допомогти засвоїти базові поняття з хімії допоможе заняття-повторення.