урок 7 клас

Відображаються усі з 11 результатів

 • Тиск твердих тіл, рідин і газів. Урок засвоєння нових знань. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Тиск твердих тіл, рідин і газів.
  Більше, ніж будь-який інший предмет, фізика сприяє формуванню сучасного наукового світогляду та світорозуміння. За правильного викладання фізика більше за інші предмети вчить науковому методу пізнання. Заняття фізики дають можливість показати весь процес пізнання суті явища.

 • Сила тертя. Коефіцієнт тертя ковзання. Урок з використанням проблемно-пошукової технології. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Сила тертя. Коефіцієнт тертя ковзання.
  Як усім набридла ця сила тертя, що стримує рух! Через неї нам постійно доводиться купувати нове взуття, нові колеса, нескінченну кількість запчастин до автомобіля. Але уявіть, якщо б не було сили тертя? Виходимо ми вранці з нашої квартири на вулицю, де немає тертя, і одразу добре прикладаємося потилицею об землю, тому що тертя між підошвою черевиків і землею більше немає. Ідеальна ожеледь, чого ще ми очікували? Після падіння ми починаємо дедалі швидше ковзати у напрямку нахилу вулиці, якщо тільки не потрапимо в «кишеню» із якихось конструкцій, звідки немає можливості скотитися. Окрім нас, по вулиці котитиметься все, що міцно не закріплено, тобто не вкопано в землю. Це люди, тварини, сміттєві баки і саме сміття, автомобілі… Це буде трагедія, адже людей вбиватиме великими предметами, а встати і втекти вони фізично не в змозі. Тож не нарікаймо на силу тертя і дослідимо детальніше, у чому її сенс!

 • Виштовхувальна сила. Закон Архімеда. Умови плавання тіл. Урок з використанням методу дослідження. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Виштовхувальна сила. Закон Архімеда. Умови плавання тіл.
  Одного разу сицилійський правитель вирішив перевірити — чи не обдурив його ювелір, підмішавши трохи срібла в золоту корону. Король покликав до себе Архімеда — мудрого винахідника, філософа та математика. Архімед повинен був визначити густину корони й перевірити, чи така вона сама, як і густина золота. Але маленькою перешкодою виявилося те, що корона мала залишитись неушкодженою. Напевно, це і підштовхнуло Архімеда до відкриття закону.

 • Поняття про класифікацію тварин. Урок біології, адаптований для дистанційного навчання. 7-й клас

  20,00 грн.
  Тема. Поняття про класифікацію тварин.

  Сьогодні вміння вчителя підлаштовуватися під різні освітні умови стає як ніколи важливим. Спонтанний перехід від класно-урочної системи навчання до онлайнової дистанційної змогли безболісно витерпіти не всі, але із часом довелося призвичаїтися. Пропонуємо вашій увазі розробку уроку, яку можна використовувати як під час очного навчання, так і за межами класу. Основний матеріал теми викладено в навчальній презентації, а узагальнення вивченого подається у вигляді цікавих вправ із можливістю їх виконання в онлайн-додатку або на дидактичних картках.

 • ENVIRONMENTAL PROTECTION. NATURAL DISASTERS. Language Workshop. Form 7

  20,00 грн.
  ENVIRONMENTAL PROTECTION. NATURAL DISASTERS. Language Workshop. Form 7

  Відомий біолог Іван Мічурін казав: «Ми не можемо чекати послуг від природи. Узяти їх у неї — наше завдання». Фантасти, композитори, поети святкували перемогу над природою вже століття тому. Як виявилося, завчасно. Природа все ще буває непередбачуваною та небезпечною, а перемоги людства знов і знов обертаються проти нас. Тепер не йдеться про війну з природою. Нове завдання — зрозуміти, врятувати, примиритися.

 • Розв’язування задач на роз­кладання різниці квадратів на множники. Урок-подорож з алгебри. 7 клас

  20,00 грн.
  Тема. Розв’язування задач на роз­кладання різниці квадратів на множники.

  Сучасні учні настільки звикли до динамічного викладу інформації, що вчителю необхідно будувати урок, використовуючи такі методи, які зможуть зацікавити школярів. У цій розробці уроку алгебри удосконалення вмінь розкладання різниці квадратів на множники побудовано у вигляді подорожі містами України з елементами змагання між командами учнів.

 • Трикутник і його елементи. Урок геометрії на основі технології «перевернутого навчання». 7 клас

  20,00 грн.
  Тема. Трикутник і його елементи.

  «Перевернуте навчання» зазвичай передбачає відмову від виступів учнів біля дошки, фронтального опитування, конспектування тощо. Натомість активно застосовують педагогіку співробітництва, а вчитель стає консультантом і порадником. Учні опановують навчальний матеріал у процесі самонавчання, що сприяє розвитку пізнавальної активності та самостійності.

 • Множення многочлена на многочлен. Населення та держави Африки. Інтегрований урок з алгебри та географії. 7 клас

  20,00 грн.
  Тема. Множення многочлена на многочлен. Населення та держави Африки.

  Формування пізнавального інтересу посідає важливе місце в комплексі виховних завдань з навчання математики. Він є не лише чинником успішного навчання, а й необхідною умовою розвитку особистості учня. Одним зі способів зацікавлення школярів в освітньому процесі є використання інтегрованих уроків.

 • Функція як математична модель реальних процесів. Урок розв’язування задач економічного змісту. 7 клас

  20,00 грн.
  Тема. Функція як математична модель реальних процесів.

  Розроблений урок сприятиме розвитку уваги, уяви, математичного та економічного мислення, вміння застосовувати знання до вирішення практичних задач, творчих здібностей школярів, відчуття успіху під час навчання, навичок самоконтролю та взаємоконтролю.

 • Ліна Костенко. Коротко про письменницю. Поезія «Дощ полив…». Урок вивчення нового матеріалу. 7 клас

  20,00 грн.
  Тема. Ліна Костенко. Коротко про письменницю. Поезія «Дощ полив…».

  Сьогодні, у час глобальних потрясінь і катаклізмів, світове співтовариство визнало пріоритет природи й довкілля та спрямовує діяльність на побудову екоцентричного суспільства, у якому діють закони сталого розвитку. Пріоритетним стає новий ціннісний орієнтир особистісного та суспільного розвитку — гармонійний розвиток людини і природи як взаємозалежних складників єдиної системи.

 • Ліна Костенко. Урок-кейс вивчення нового матеріалу. 7 клас

  20,00 грн.
  Тема. Ліна Костенко. Коротко про письменницю. Уявне, фантастичне й реальне в поезіях Ліни Костенко. Поезія «Дощ полив…»
  Людина бачить усе довкола очима, а поет дивиться на світ передусім серцем. Часто він бачить у повсякденному те, чого не можна осягнути. Тому в його світі оживають образи природи: «голуб плаче», «яблуні дихають», а корови схожі на «квасольки». Тільки та людина, яка любить природу, уміє спостерігати, фантазувати, бачити незвичайне у звичайному, може написати справжні поетичні твори. Такою людиною і є Ліна Костенко.