урок 6 клас

Відображаються усі з 7 результатів

 • Раціональні числа та дії над ними. Математичний урок-подорож. 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. Раціональні числа та дії над ними.

  Порівняно зі звичайним уроком нестандартний краще стимулює пізнавальну самостійність, творчу активність та ініціативність школярів. Навчання спрямоване на отримання нових знань, формування працьовитості, потрібних у житті навичок і вмінь. До того ж ці уроки більше подобаються учням, ніж стандартні, тому що навчальний процес має ігрову форму.

 • У світі дробів. Урок математики з використанням ігрових технологій. 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. У світі дробів.

  Узагальнювальні уроки часто викликають в учнів підвищену настороженість. Учні не впевнені у власних знаннях, тому не використовують усіх своїх можливостей. Учитель має сприяти розвитку особистісного потенціалу учня, розвивати його творчі здібності. Ці завдання можна успішно вирішити, якщо побудувати урок у форматі гри.

 • Координатна площина. Урок математики з використанням ІКТ. 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. Координатна площина.

  Зміни, що відбуваються в сучасному суспільстві, значною мірою визначають особливості й необхідність унесення змін у діяльність педагога. У цих умовах в освітній діяльності важлива орієнтація на розвиток пізнавальної самостійності учнів, їхнє самовдосконалення. У цьому на допомогу вчителю приходять ІК-технології.

 • Додавання раціональних чисел із різними знаками. Урок розв’язування задач економічного змісту. 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. Додавання та віднімання чисел із різними знаками.

  Розроблений урок сприятиме розвитку уваги, уяви, математичного та економічного мислення, вміння застосовувати знання до вирішення практичних задач, творчих здібностей школярів, відчуття успіху під час навчання, навичок самоконтролю та взаємоконтролю.

 • Дії з раціональними числами. Урок-панорама з математики. 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. Дії з раціональними числами.

  Наша Батьківщина — безмежний простір для вивчення. Є чимало цікавинок, які можна вивчати крізь призму математики. Учням набагато цікавіше працювати з інформацією, яка належить до реального світу. Використання практичних завдань зробить урок математики ближчим до життя.

 • Українські фразеологізми. Урок-вікторина з узагальнення знань. 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. Українські фразеологізми. Урок-вікторина з узагальнення знань.

  Фразеологізми є специфічними мовними формулами, картинами світу із закодованою інформацією про минуле, наших предків, їхній спосіб сприйняття світу та оцінку всього сущого. Вони акумулюють культурні потенції народу, тільки йому притаманним способом маніфестують дух і неповторність ментальності нації. Вони ― скарбниця поетичних уявлень народу.

 • Поняття про фразеологізм, його лексичне значення. Урок повторення та поглиблення набутих знань. 6 клас

  20,00 грн.

  Тема. Поняття про фразеологізм, його лексичне значення.

  Фразеологізми — істинні скарби мовної образності — передають найтонші відтінки душевних порухів, надають висловлюванню національного колориту, збагачують мовлення, роблять його виразним й емоційним. Фразеологізм як складна лінгвістична сполука призначений не стільки для називання певних предметів, явищ,
  ознак, скільки для їх образно-емоційних оцінок, що й зумовлює основну функцію фразеологічних одиниць.