урок 6 клас

Показано 1–12 із 16

 • Атмосфера. Урок узагальнення та коригування теоретичних знань і практичних умінь. 6-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Атмосфера.
  Земля й повітря не можуть існувати окремо. Уявіть, що земна атмосфера не переміщується разом із Землею. У результаті цього людина могла б просто піднятися ненадовго в повітря, нікуди не вирушаючи, й опуститися. Через це людина виявилася б в абсолютно іншому місці, тому що Земля вже перемістилася б. Отже, людство не могло б здійснювати подорожі. Ще більше цікавинок про важливість атмосфери шукайте в уроці!

 • Вулканізм і вулкани, гейзери. Урок вивчення нового матеріалу. 6-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Вулканізм і вулкани, гейзери.
  Давні римляни описували у своїх міфах бога вогню і ковальського ремесла — Вулкана. Коли цей бог гнівався, Земля здригалася, а з гори вилітав вогонь і дим. За ім’ям цього бога вогнедишні гори згодом стали називатися Вулканами. Представлена розробка уроку допоможе поглибити свої знання про внутрішні процеси Землі і дізнатися детальніше про нові катастрофічні прояви внутрішніх сил нашої планети — вулкани.

 • Озера, їх різноманітність. Найбільші та найглибші озера світу. Комбінований урок. 6-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Озера, їх різноманітність. Найбільші та найглибші озера світу.
  Озера як частина водних ресурсів суходолу — стратегічний, життєво важливий природний ресурс, що має особливе значення. Вони є національним багатством кожної країни, однією з природних основ її економічного розвитку. Озера забезпечують усі сфери життя й господарської діяльності людини, визначають можливості розвитку промисловості й сільського господарства, розміщення населених пунктів, організації відпочинку й оздоровлення людей. Цю розробку уроку створено для ознайомлення учнів із різноманітністю озер на нашій планеті.

 • Земля на плані та карті. Добірка опорних конспектів для учителя. 6-й клас

  20,00 грн.

  Земля на плані та карті. Добірка опорних конспектів для учителя
  Важливим компонентом географічних знань є засвоєння основ картографії й топографії. Збірку опорних конспектів створено для закріплення матеріалу, формування вмінь і навичок роботи з картографічними зображеннями. До неї увійшли необхідна основна, додаткова інформація та цікаві завдання з теми.

 • Земля на плані та карті. Урок-гра. 6-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Земля на плані та карті.
  Карту та план вважають другою мовою географії. Ця мова лаконічна й економна, вона доступна будь-якій людині. Вони є «альфою» й «омегою» географічних досліджень. Вирушаючи в експедицію, мандрівники збирали та вивчали всі можливі карти та плани місцевості. За допомогою цього уроку- гри учні зможуть вдосконалити свої вміння роботи з картою, атласом і планом місцевості.

 • Населення Землі. Людські раси. Урок вивчення нового матеріалу. 6-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Населення Землі. Людські раси.
  Сьогодні населення планети Земля — 7,7 млрд осіб. Цифра зростає щодня, і, як передбачають учені, до 2050 року сягне 9,7 млрд, а до закінчення століття — 11 млрд. У світі понад 5 тис. народів — від багатомільйонних до таких, що налічують декілька сотень або навіть десятків осіб. Народи, чисельність яких становить понад 10 млн осіб, це майже 80% населення світу. Найчисельніший із цих народів — ханці, або китайці, основний етнос Китаю: 19,73% населення Землі.

 • Основні типи суцвіть і їх біологічна роль. Урок засвоєння нових знань з біології. 6-й клас

  20,00 грн.
  Тема. Основні типи суцвіть і їх біологічна роль.

  Квітки рідко бувають розміщені на пагонах поодинці. Найчастіше вони зібрані в групи, що утворюють суцвіття. Зібрані в суцвіття квітки — це пристосування рослин для поліпшення запилення. А у вітрозапильних рослин дрібні квітки, зібрані в суцвіття, краще вловлюють пилок із повітря. У суцвітті утворюється більша кількість плодів, ніж в окремих квітках. Це сприяє зростанню чисельності виду та його поширенню.

 • Квітка як орган статевого розмноження. Урок біології з використанням ігрових технологій та інтерактивних методів. 6-й клас

  20,00 грн.
  Тема. Квітка як орган статевого розмноження.

  Квіти з давніх-давен є улюбленими супутниками людини. Вони прикрашають наш побут, оздоровлюють житло, приносять багато радощів і дітям, і дорослим. Деякі квіти мають лікувальні властивості. Квітки або суцвіття інших рослин людина може вживати в їжу як приправи. Квіти також використовують для аромотерапії — лікування запахами. І все це є можливим завдяки функції розмноження.

 • Квітка. Будова та різноманітність квіток. Виготовлення квітів з конструкційних матеріалів. Інтегрований урок біології та трудового навчання. 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. Квітка. Будова та різноманітність квіток. Виготовлення квітів з конструкційних матеріалів.

  Інтегрований урок дає змогу учням сприйняти новий матеріал комплексно. Для сучасних учнів із кліповим мисленням переключення уваги зі складної біологічної теорії на фізичне власноруч створення квіток сприятиме позитивному настрою на уроці.

 • Раціональні числа та дії над ними. Математичний урок-подорож. 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. Раціональні числа та дії над ними.

  Порівняно зі звичайним уроком нестандартний краще стимулює пізнавальну самостійність, творчу активність та ініціативність школярів. Навчання спрямоване на отримання нових знань, формування працьовитості, потрібних у житті навичок і вмінь. До того ж ці уроки більше подобаються учням, ніж стандартні, тому що навчальний процес має ігрову форму.

 • У світі дробів. Урок математики з використанням ігрових технологій. 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. У світі дробів.

  Узагальнювальні уроки часто викликають в учнів підвищену настороженість. Учні не впевнені у власних знаннях, тому не використовують усіх своїх можливостей. Учитель має сприяти розвитку особистісного потенціалу учня, розвивати його творчі здібності. Ці завдання можна успішно вирішити, якщо побудувати урок у форматі гри.

 • Координатна площина. Урок математики з використанням ІКТ. 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. Координатна площина.

  Зміни, що відбуваються в сучасному суспільстві, значною мірою визначають особливості й необхідність унесення змін у діяльність педагога. У цих умовах в освітній діяльності важлива орієнтація на розвиток пізнавальної самостійності учнів, їхнє самовдосконалення. У цьому на допомогу вчителю приходять ІК-технології.