урок 4 клас

Показано 1–12 із 25

 • Написання коротких повідомлень у соцмережах. Урок англійської мови. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Написання коротких повідомлень у соцмережах
  Сьогодні жодна людина не може уявити свого життя без соціальних мереж, що вже говорити за підростаюче покоління, яке народилося в часи розквіту цих систем. Нині життя в мережі вже вийшло за рамки звичайних лайків і коментарів. Тому пропонуємо вашій увазі урок із використанням мобільних телефонів, де учні навчаються правильного спілкування в соціальних мережах.

 • Опорно-рухова система людини. Урок із предмету “Я досліджую світ”. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Опорно-рухова система людини
  Критичне мислення — один із модних трендів в освіті. Про те, що його розвиток є одним із наскрізних завдань навчально-виховного процесу, йдеться й у Концепції «Нова українська школа». Та із чого починати? Як навчати дітей розрізняти факт і суб’єктивне бачення, не піддаватися на маніпуляції? Наша відповідь — використовувати методи розвитку критичного мислення під час уроків.

 • Усне і письмове ділення на двоцифрове число. Урок математики. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Усне і письмове ділення на двоцифрове число
  Чимдалі тривожнішою стає інформація про забруднення довкілля. Люди намагаються перебудувати свої взаємини з природою. Людству потрібні нова філософія життя, висока екологічна культура й свідомість. Треба виховувати екологічну свідомість змалку і за кожної нагоди — наприклад, під час уроків математики. Адже математика всюди! Вона допомагає нам упорядковувати життя, учить помірковано користуватися ресурсами й цінувати те, що ми маємо.

 • Задачі на знаходження дробу від числа та числа за його величиною. Урок математики. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Задачі на знаходження дробу від числа та числа за його величиною
  Усесторонній розвиток дитини — це не тільки батьківський, а й освітній обов’язок. Часи змінюються і старі підходи вичерпують себе і не приносять тих результатів, яких очікує педагог. Саме тому сьогодні такою популярністю користуються інтегровані заняття, які саме і дають можливість учням розвиватися в різних навчальних напрямах одночасно. Впровадження цих технологій стимулює не тільки учнів, а й педагогів. А вони є рушійною силою всього освітнього процесу.

 • Засоби зв’язку речень у тексті. Урок розвитку мовлення. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Засоби зв’язку речень у тексті
  Поява телебачення, комп’ютерів, мобільних телефонів привели до зміни сприйняття інформації. Переглядаючи телепередачі, дитина отримує інформацію пасивно. Комп’ютерні ігри розвивають певні здібності, але здійснюються в режимі «мовчання». Зараз вже першокласники спілкуються з ровесниками в соціальних мережах. Вони ведуть «мовчазний» діалог. В умовах перенесення життя в мережу зростає потреба у вміннях грамотно й зв’язно висловлюватися письмово.

 • Письмове ділення на одноцифрове число. Урок з математики. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Письмове ділення на одноцифрове число
  Математика цікава, коли в ній є творчість, а закони зрозумілі й легкі у використанні. Однак швидкість засвоєння матеріалу у всіх дітей індивідуальна, тому важливо приділяти достатньо часу кожній темі, щоб якісно її зрозуміти і пропрацювати. Тут на допомогу вчителю прийдуть незвичайні уроки подорожі, які допоможуть зацікавити учнів і потренувати математичні навички. Адже будь-яку науку можна підкорити якщо педагог зможе розпалити всередині дитини вогник цікавості.

 • Ділення чисел, що закінчуються нулями. Дії з іменованими числами. Розв’язування задач. Інтегрований урок з предметів “Математика”, “Природознавство” та “Англійська мова”. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Ділення чисел, що закінчуються нулями. Дії з іменованими числами. Розв’язування задач
  Інтегровані уроки в початковій школі сприяють актуалізації знань, набутих на попередніх заняттях, формуванню предметних компетентностей, підвищують мотивацію до навчання, а також активізують увагу та всебічний розвиток мислення учнів. До вашої уваги — конспект уроку математики із залученням знань із природознавства й англійської мови, що занурить учнів у неймовірно цікаву подорож як на суходолі, так і під водою.

 • Відкрий для себе Україну. Позакласний захід із патріотичною спрямованістю. 4-й клас

  20,00 грн.

  Відкрий для себе Україну. Позакласний захід із патріотичною спрямованістю
  Усе починається з людини й закінчується нею ж. Історія, культура й традиції нашого народу віками передавались від батьків до дітей, тим самим відкриваючи завісу минулого й формуючи основу майбутнього. Тому освітній процес має бути спрямований не лише на здобуття знання, а й на засвоєння культурної спадщини українського народу. Патріотичне виховання учнів молодших класів в умовах сучасної школи набуває особливої актуальності та значущості і є частиною культури та виховання, що спирається на загальноприйняті людські цінності. Період молодшого шкільного віку за своїми психологічними характеристиками найбільш сприятливий для виховання патріотизму, тому що дітям у цьому віці властиве копіювання, емоційна чуйність, щирість почуттів.

 • Amazing World Around Us. Робота з лепбуком з англійської мови. 4-й клас

  20,00 грн.

  Amazing World Around Us. Робота з лепбуком з англійської мови
  Ця розробка містить рекомендації та технологічний опис використання лепбука як ефективного методу роботи з формування основ екологічної культури в процесі вивчення англійської мови на різних етапах навчання. Тематичний лепбук має дослідницький і проєктний характер, може використовуватись для індивідуальної та групової роботи учнів.

 • Рівняння з діями додавання та множення. Знаходження частини від числа. Урок із предмету “Математика”. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Рівняння з діями додавання та множення. Знаходження частини від числа
  Насправді цікавість і бажання все дослідити є прямими рушіями науки. Згадаємо хлопчика Піноккіо. Чи була б у нас цікава казка, якщо б Карло Коллоді зробив її просто повчальною (як на початку збирався зробити), або якщо б автор написав хлопчика слухняним? Звичайно, ні! Тож рушаймо у світ математики без заборон та упереджень!

 • Вирази зі змінною. Закони додавання та множення. Урок із предмету “Математика”. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Вирази зі змінною. Закони додавання та множення
  Головні чудодійники, маги та фокусники дитячої уяви — це письменники. Уявіть світ без казок! Уявіть дітей, які все роблять «за канонами» та правильно, не намагаючись у кожному алгебраїчному рівнянні знайти дверцята в чарівний світ. Така реальність виявилась би неабиякою нудною. Насамперед для дорослих, які з такими дітьми співпрацюють. У цьому номері ми підготували урок математики за мотивами казок Астрід Ліндґрен. Тож пориньмо разом із дітьми в чарівний світ Карлсона та Пеппі Довгапанчохи.

 • Узагальнення і систематизація вивченого про іменник як частину мови. Урок з предмету “Українська мова”. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Узагальнення і систематизація вивченого про іменник як частину мови
  Навчальна програма постійно відшліфовується, але загалом це одні і ті самі теми з року в рік. Для учнів це не має особливого значення, бо наступного року вони вже будуть учнями іншого класу, у якому їх буде чекати щось нове і цікаве. А як же вчитель? Здавалось би, вчителю теж добре, він може відточувати власні знання і професіоналізм, але це з одного боку, а от з іншого — це змушує трохи «занудьгувати». Для того щоб це виправити, пропонуємо «приправити» урок яскравими осінніми кольорами.