урок 3 клас

Показано 1–12 із 28

 • Чому важливо сортувати сміття. Урок-пошук із предмету “Я досліджую світ”. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Чому важливо сортувати сміття
  Що старшими стають учні, то більше інформації вони отримують не тільки про світ природи та її устрій, а й про ті елементи, які її вбивають і забруднюють. З кожним навчальним роком ми більше поглиблюємо знання учнів про методи, які дають змогу зберегти природу. Тож давайте не гаяти часу та якнайшвидше почнемо турбуватися про природу.

 • Рослини — живі організми. Урок природознавства. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Рослини — живі організми
  Учитель може зробити будь-який урок не тільки інтерактивним, а ще й розвивати соціальний інтелект, глибинно обговорюючи та проводячи узагальнений аналіз за результатами роботи. А для того щоб включити мотиваційний компонент, може додавати ігрові елементи. Так кропітка педагогічна праця принесе свої неймовірні плоди у вигляді учнів, які не тільки прослухали конкретну тему, а й зрозуміли й усвідомили її.

 • Theme. School Subjects. Timetable. Урок англійської мови. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Theme. School Subjects. Timetable
  Уже в 3-му класі в учнів словниковий запас набагато більший, вони вже в змозі зрозуміти прості речення вчителя та давити відповіді. Одним із важливих елементів під час вивчення англійської мови є перегляд відео та прослуховування аудіо, на основі яких можна будувати обговорення. Це дасть змогу охопити різні канали сприйняття дитини.

 • У гостях у казки. Урок із предмету “Літературне читання”. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. У гостях у казки
  Жили собі… Так починається майже кожна казка. І недарма, адже казка розповідає про життя й реальні історії, прикрашені дрібкою магії та чудес. Загалом це ті історії, що можуть статися з кожним із нас. Тому епізоди з життя героїв такі проникливі й важливі. Вони вчать бути хоробрим, чесним, відданим. Казки незамінні в навчальну й виховному процесі, тому навіть через багато років вони не втрачають своєї актуальності.

 • Стихійні явища природи. Урок із предмету “Я досліджую світ”. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Стихійні явища природи
  Емоції супроводжують людину кожного дня і відображаються на поведінці, її взаєминах з іншими, і посідають важливе місце в прийнятті рішень. Тому останнім часом своєї актуальності набуло питання розвитку емоційного інтелекту. Сьогодні він уже розглядається не окремо, а як частина навчального процесу. Технології розвитку ЕІ інтегруються у всі навчальні дисципліни, і діють ефективніше ніж окремо. Це дає змогу освоювати науку і розвиватися особистісно.

 • Пінгвіня Джо та черепашка Джейн. Урок із предмету “Літературне читання”. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Пінгвіня Джо та черепашка Джейн
  Веселі, іронічні і добрі казки Дональда Біссета дуже подобаються маленьким дітям. Коли Дональда запитали, чому він став письменником, він відповів: «Тому що зеленіє трава і ростуть дерева. Тому що я чую, як гримить грім і стукає дощ. Тому що я люблю дітей і звірів. Я знімаю капелюх перед сонечком. Я люблю гладити кішок і їздити верхи … А ще писати казки, грати в театрі, малювати … Коли ти любиш і те, і інше, і третє, тоді ти багатий. Хто нічого не любить, не може бути щасливим». Тому пропонуємо поринути до казки про пригоди пінгвінчика Джо, який на айсберзі доплив до Карибського моря і там потоваришував із черепахою Джейн.

 • Вода. Урок з природознавства. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Вода
  Вода, на перший погляд найпростіша хімічна сполука, є без жодного перебільшення основою життя на Землі. Не випадково вчені в пошуках форм життя на інших планетах сонячної системи стільки зусиль спрямовують на виявлення слідів води. У нашому повсякденному житті ми стикаємося з водою постійно. Але її цінності значення не надаємо, а даремно. Тому потрібно виправляти цю ситуацію негайно, починаючи з початкової школи.

 • Табличне множення і ділення. Урок з математики. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Табличне множення і ділення
  Тематичний урок математики — це захоплива подорож, яка не залишить байдужими навіть тих учнів, кому не дуже подобаються уроки математики. Завдяки нестандартній формі проведення (урок-подорож) учні швидше та краще засвоюють програмний матеріал. Такі уроки спрямовано на активну розумову діяльності та розвиток комунікативності, а вчитель у цій історії виступає як сценарист, режисер, партнер.

 • ВИВЧАЄМО ПОГОДУ за технологією клік-навчання. 3 — 4 клас

  20,00 грн.

  ВИВЧАЄМО ПОГОДУ за технологією клік-навчання. 3 — 4 клас

  Світ змінюється, і мислення людей змінюється разом зі світом. А освіта має змінюватися разом із мисленням. Клік-навчання — це технологія, що враховує і переваги, і недоліки кліпового мислення, яке притаманне сучасним людям, і особливо — новому поколінню. Головне завдання урок — попри все сформувати в дітей комплексне уявлення про світ і взаємозв’язки у ньому. Урок призначений для роботи в 3—4-х класах з предметів «Я досліджую світ», математика, українська мова, мистецтво.
 • Урок із предмету “Природознавство”. 3 клас

  20,00 грн.

  Властивості та стани води. Урок із предмету “Природознавство”. 3 клас

  Усі діти дуже люблять грати з водою. Плескатися, наповнювати й осушувати різні ємності, пускати по воді кораблики та топити в ній різні предмети. Вода не тільки захоплює дітей, а й дає можливість краще пізнати навколишній світ неживої природи: самому вивчити властивості універсального матеріалу — води.

 • Інтегрований урок із предметів “Літературне читання”, “Природознавство” і “Образотворче мистецтво”. 3 клас

  20,00 грн.

  Книжка природи. Інтегрований урок із предметів “Літературне читання”, “Природознавство” і “Образотворче мистецтво”. 3 клас

  На уроках молодші школярі прагнуть звикористати свій життєвий досвід, а значить, замислитись над проблемою; це викликає особливу емоційну атмосферу, коли в невимушеній обстановці учасники дискутують, якими можуть бути наслідки запропонованого вирішення проблеми. За допомогою таких методів навчання ми формуємо в учнів уміння аналізувати та приймати рішення.

 • Проєкт для учнів із предмету “Літературне читання”. 3 клас

  20,00 грн.

  Олександр Олесь — справжній син українського народу. Захист проєкту. 3-й клас.

  Школа після уроків — це світ творчості, прояви та розкриття кожною дитиною своїх інтересів, захоплень, свого «Я». Важливо зацікавити дитину заняттями після уроків, що дасть можливість перетворити позаурочну діяльність у повноцінний простір виховання й освіти. Одним із таких занять може стати вивчення творчості і життєвого шляху відомих українських постатей, як-от Олександр Олесь.