урок 1 клас

Відображаються усі з 10 результатів

 • Урок із предмету “Українська мова”. 1 клас

  20,00 грн.

  Ознайомлення з букварем. Правила поведінки на уроці. Урок із предмету “Українська мова”. 1 клас

  Школа з перших днів ставить перед дітьми цілу низку завдань, що вимагають мобілізації їхніх інтелектуальних і фізичних сил. Їм складно висиджувати урок в одній і тій самій позі, складно не відволікатися й стежити за думкою вчителя, складно робити весь час не те, що хочеться, а те, що від них вимагають. Тому перед учителем як головним дорослим у класі стоїть завдання ознайомити та навчити дітей правил життя в новому для них світі.

 • Урок із предмету “Літературне читання”. 1—2 клас

  20,00 грн.

  Розвиток навичок читання. Урок із предмету “Літературне читання”. 1—2 клас

  Оскільки молодші школярі постійно відчувають потребу в грі, ігровому спілкуванні, а гра для них — це перша можливість виявити себе як особистість, самовиразитися та самоствердитися, то через сучасні методики навчання й інтерактивні технології, через ігрову діяльність можна прищепити інтерес до процесу читання.

 • Проєкт для учнів із предмету “Українська мова”. 1 клас

  20,00 грн.

  Патріотичний проєкт. Проєкт для учнів із предмету “Українська мова”. 1 клас

  Чомусь у нашому суспільстві до патріотичного виховання ставляться досить скептично. І це пов’язано з тим, що далеко не кожен дорослий розуміє, що це… Головне завдання вчителя — зробити патріотичне виховання ненав’язливим, цікавим і життєвим. Тому пропонуємо розглянути цікавий і корисний проєкт, який допоможе учням зануритися у свою сімейну історію.

 • Урок із предмету “Українська мова”. 1 клас

  20,00 грн.

  Казкотерапія. Звук [а], [б], [в]. Урок із предмету “Українська мова”. 1 клас

  Спільний процес створення казки на уроці допомагає взаємодіяти з дитиною на ціннісному рівні, сприяє укріпленню партнерських взаємин, зростанню довіри і, звичайно, розвитку ключових компетентностей. Створення казки може відбуватися на будь-якому етапі уроку і в позакласній виховній роботі залежно від цілей, поставлених учителем, або ситуації, яка склалася, і проблеми, яку потрібно вирішити.

 • Урок із предмету “Українська мова”. 1 клас

  20,00 грн.

  Уся справа в капелюсі. Звук [к]. Урок із предмету “Українська мова”. 1 клас

  Головною метою виховної роботи в класі є творчий розвиток кожної дитини, створення дружного колективу та такої атмосфери, щоб дитина із задоволенням ходила до школи, отримувала позитивні емоції. Одним із джерел таких емоцій можуть стати тематичні дні, які ознайомлюватимуть учнів із цікавими темами, не забуваючи водночас розвивати базові навички.

 • Ранкова зустріч: LEGO+. 1 клас

  20,00 грн.

  Піклування про дружбу. Ранкова зустріч: LEGO+. 1 клас

  Цікаве поєднання матеріалу з цеглинками LEGO, щоденні вітання, групова робота, ігри та завдання розвивального характеру допоможуть учителю об’єднати дитячий колектив, сприятимуть розвитку логічного мислення молодших школярів, навичок спілкування, творчої уяви, самостійності, формуванню всебічно розвиненої особистості громадянина та патріота, здатного до інновацій.

 • Позакласний захід спільно з батьками. 1—2 класи

  20,00 грн.

  Математичне кафе. Позакласний захід спільно з батьками. 1—2-гі класи

  Батьки — найрідніші люди для дитини. Але в школі вони бувають виключно на батьківських зборах, без дітей. А на свята приходять рідко й поодинці. Тому для дитини школа і сім’я це два різні світи, які майже не перетинаються і не взаємодіють. Так, із часом батьки втрачають зв’язок зі школою і своєю дитиною. Тому проведення позакласних заходів за участю батьків чудове рішення цієї проблеми.

 • Урок із предмету “Читання”. 1 клас

  20,00 грн.

  Інтегровані заняття чудово підходять сучасним дітям, які в умовах інформаційного суспільства звикли сприймати багато інформації, за умови, що інформація, яку вони сприймають, цікавить їх. Тому наше заняття, розроблене на основі мови та природознавства, чудово підходить для закріплення знань понять «звук — буква» з мови, отримання нових знань з природознавства та практики читання.

 • Творчий проєкт для учнів з використання інтеграції різних предметів. 1—4 класи

  20,00 грн.

  Окрім краси, якою можна насолоджуватись, ліси дають нам свіже повітря, захищають гірські райони від повеней і руйнування. Вони є важливими на всій території нашої держави. Ми можемо там прогулятися, зібрати грибочки, відпочити. Наші ліси покращують клімат, відіграють важливу роль у збереженні водних ресурсів, тих самих джерел, з яких нам так приємно втамувати спрагу. А вирубуючи ялинки, ми робимо внесок у знищення всього прекрасного, що дають нам ліси.

 • Урок із предмету “Математика”. 1 клас

  20,00 грн.

  Розробку уроку продумано та прописано до найменших дрібниць. Звісно, це не означає стовідсоткове копіювання саме за таким планом, та план уроку дає змогу сфокусувати увагу на тих деталях, про які часто забувають чи не звертають увагу. Приклад розробки створює чітке уявлення уроку, а також за цим «макетом» можна створювати власні уроки. Табличка є основою уроку, а зміст її залежить від фантазії та креативності вчителя.