урок 1 клас

Показано 1–12 із 15

 • Colours and Toys. Урок англійської мови. 1-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Colours and Toys
  Світ дитинства наповнений яскравими кольорами та щасливими безтурботними спогадами. Тому, коли діти йдуть до школи, звикати до суворого навчального процесу може бути важко. Але це тільки на перший погляд, адже з креативністю та фантазією вчителя будь-який урок можна перетворити на захопливу пригоду.

 • Welcome to Our Balloon Party. Урок англійської мови. 1-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Welcome to Our Balloon Party
  Заняття в першому класі — це щось на межі розваги. У цьому віці саме це потрібно дітям, адже вони тільки прийшли з дитячих садочків, де за основним методом навчання були ігри. Тому навіть такі складні дисципліни, як англійська мова, краще проводити яскраво й весело, як свято. А що більше асоціюється зі святом, ніж повітряні кульки? Вечірка-урок допоможе учням розширити словниковий запас із різноманітних тем і весело провести час на уроці.

 • Ці веселі числа. Бінарний урок англійської мови та математики. 1-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Ці веселі числа
  Як регулярні спортивні тренування «прокачують» тіло, роблять його здоровим, сильним і витривалим, так регулярні заняття математикою «прокачують» мозок — розвивають інтелект і пізнавальні здібності, розширюють кругозір. А якщо додати до цього цікаве й неодмінне корисне навантаження, як-от вивчення англійської мови, учні будуть у захваті від занять, а вчителі — від результатів таких уроків.

 • Дари осені. Урок з предмету “Образотворче мистецтво”. 1-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Дари осені
  Осінь ненав’язливо змінює веселе літо, намагаючись непомітно пробратися в ліси і луки. Вона приносить із собою чарівну палітру, яка фарбує листя у всі відтінки жовтого, що нещодавно було яскраво зеленим. Скоро його зовсім зірве поривчастим вітром і понесе далеко­-далеко назустріч зимі. Але поки це не сталося, школярі мають встигнути зберегти барвисті дари осені у своїх альбомах.

 • Техніка друкування. Урок з предмету “Образотворче мистецтво”. 1-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Техніка друкування
  Осінь — прекрасна і, ймовірно, найяскравіша пора року. Її красою захоплювалися художники, про її ошатність писали поети, її чарівну магію відтворювали сотні музичних інструментів. Осінь — це не лише непогода, дощ і холод. Це натхнення в первородному його образі. І за­палює воно фантазію не тільки іменитих творців, а й школярів. Восени в класі можна побачити вироби із сухого листя, капелюхів жолудів і неймовірні шедеври фарбами й олівцями.

 • Урок із предмету “Українська мова”. 1 клас

  20,00 грн.

  Ознайомлення з букварем. Правила поведінки на уроці. Урок із предмету “Українська мова”. 1 клас

  Школа з перших днів ставить перед дітьми цілу низку завдань, що вимагають мобілізації їхніх інтелектуальних і фізичних сил. Їм складно висиджувати урок в одній і тій самій позі, складно не відволікатися й стежити за думкою вчителя, складно робити весь час не те, що хочеться, а те, що від них вимагають. Тому перед учителем як головним дорослим у класі стоїть завдання ознайомити та навчити дітей правил життя в новому для них світі.

 • Урок із предмету “Літературне читання”. 1—2 клас

  20,00 грн.

  Розвиток навичок читання. Урок із предмету “Літературне читання”. 1—2 клас

  Оскільки молодші школярі постійно відчувають потребу в грі, ігровому спілкуванні, а гра для них — це перша можливість виявити себе як особистість, самовиразитися та самоствердитися, то через сучасні методики навчання й інтерактивні технології, через ігрову діяльність можна прищепити інтерес до процесу читання.

 • Проєкт для учнів із предмету “Українська мова”. 1 клас

  20,00 грн.

  Патріотичний проєкт. Проєкт для учнів із предмету “Українська мова”. 1 клас

  Чомусь у нашому суспільстві до патріотичного виховання ставляться досить скептично. І це пов’язано з тим, що далеко не кожен дорослий розуміє, що це… Головне завдання вчителя — зробити патріотичне виховання ненав’язливим, цікавим і життєвим. Тому пропонуємо розглянути цікавий і корисний проєкт, який допоможе учням зануритися у свою сімейну історію.

 • Урок із предмету “Українська мова”. 1 клас

  20,00 грн.

  Казкотерапія. Звук [а], [б], [в]. Урок із предмету “Українська мова”. 1 клас

  Спільний процес створення казки на уроці допомагає взаємодіяти з дитиною на ціннісному рівні, сприяє укріпленню партнерських взаємин, зростанню довіри і, звичайно, розвитку ключових компетентностей. Створення казки може відбуватися на будь-якому етапі уроку і в позакласній виховній роботі залежно від цілей, поставлених учителем, або ситуації, яка склалася, і проблеми, яку потрібно вирішити.

 • Урок із предмету “Українська мова”. 1 клас

  20,00 грн.

  Уся справа в капелюсі. Звук [к]. Урок із предмету “Українська мова”. 1 клас

  Головною метою виховної роботи в класі є творчий розвиток кожної дитини, створення дружного колективу та такої атмосфери, щоб дитина із задоволенням ходила до школи, отримувала позитивні емоції. Одним із джерел таких емоцій можуть стати тематичні дні, які ознайомлюватимуть учнів із цікавими темами, не забуваючи водночас розвивати базові навички.

 • Ранкова зустріч: LEGO+. 1 клас

  20,00 грн.

  Піклування про дружбу. Ранкова зустріч: LEGO+. 1 клас

  Цікаве поєднання матеріалу з цеглинками LEGO, щоденні вітання, групова робота, ігри та завдання розвивального характеру допоможуть учителю об’єднати дитячий колектив, сприятимуть розвитку логічного мислення молодших школярів, навичок спілкування, творчої уяви, самостійності, формуванню всебічно розвиненої особистості громадянина та патріота, здатного до інновацій.

 • Позакласний захід спільно з батьками. 1—2 класи

  20,00 грн.

  Математичне кафе. Позакласний захід спільно з батьками. 1—2-гі класи

  Батьки — найрідніші люди для дитини. Але в школі вони бувають виключно на батьківських зборах, без дітей. А на свята приходять рідко й поодинці. Тому для дитини школа і сім’я це два різні світи, які майже не перетинаються і не взаємодіють. Так, із часом батьки втрачають зв’язок зі школою і своєю дитиною. Тому проведення позакласних заходів за участю батьків чудове рішення цієї проблеми.