узагальнення й систематизація

Показано 1–12 із 14

 • Розпродаж!

  Газета “Історія України” №11, 2019

  45,00 грн.

  У НОМЕРІ

  НОВИНИ
  Наукові підсумки. Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН—2019

  ІСТОРИЧНІ СТУДІЇ
  Українська скульптура в епоху Ді-Пі

  МЕТОДИКА. ДОСВІД
  Узагальнення в системі навчання. Історія України. 7-й клас
  Завдання для тематичного оцінювання. Історія України. 9-й клас

  Читати далі

  ІСТОРИЧНИЙ ХРОНОГРАФ

  Капела Олександра Кошиця. До 100-ліття світових гастролей

  У ВКЛАДЦІ

  ІСТОРИЧНІ СТУДІЇ

  Авраам Лінкольн: політичний портрет на тлі епохи

  Голос свободи. Адріян Кармазин — директор Української служби «Голосу Америки» в 2005–2015 рр.

  Епоха стародавнього світу в історії людства. Інтегрований курс. 6-й клас

  Кількість сторінок: 48

 • Узагальнення і систематизація вивченого про іменник як частину мови. Урок з предмету “Українська мова”. 4-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Узагальнення і систематизація вивченого про іменник як частину мови
  Навчальна програма постійно відшліфовується, але загалом це одні і ті самі теми з року в рік. Для учнів це не має особливого значення, бо наступного року вони вже будуть учнями іншого класу, у якому їх буде чекати щось нове і цікаве. А як же вчитель? Здавалось би, вчителю теж добре, він може відточувати власні знання і професіоналізм, але це з одного боку, а от з іншого — це змушує трохи «занудьгувати». Для того щоб це виправити, пропонуємо «приправити» урок яскравими осінніми кольорами.

 • Атмосфера. Урок узагальнення та коригування теоретичних знань і практичних умінь. 6-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Атмосфера.
  Земля й повітря не можуть існувати окремо. Уявіть, що земна атмосфера не переміщується разом із Землею. У результаті цього людина могла б просто піднятися ненадовго в повітря, нікуди не вирушаючи, й опуститися. Через це людина виявилася б в абсолютно іншому місці, тому що Земля вже перемістилася б. Отже, людство не могло б здійснювати подорожі. Ще більше цікавинок про важливість атмосфери шукайте в уроці!

 • Хімія в житті людини. Урок узагальнення й систематизації знань. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Хімія в житті людини.
  Чистити зуби, мити тіло і прибирати — це, звичайно, потрібно, але саме через це людину постійно й повсюдно оточують хімічні речовини. Ми щодня вступаємо в контакт із ними, вони впливають на нас і навколишню природу. Нам треба навчитися правильного поводження з хімікатами, щоб мінімізувати їхній шкідливий вплив.

 • Фізика атома та атомного ядра. Фізичні основи атомної енергетики. Підсумковий урок-вебквест. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Фізика атома та атомного ядра. Фізичні основи атомної енергетики.
  Беззаперечний факт, що широке й ефективне запровадження інноваційних методик сприяє підвищенню якості освіти, зацікавленості учнів і викладачів. Однією з таких методик, що вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, є методика веб-квестів.

 • Теплові та електричні явища. Інтелектуально-пізнавальний урок-гра. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Теплові та електричні явища.
  Іноді учням для того, щоб запам’ятати складні фізичні закони та принципи роботи явищ, не вистачає лише одного — веселощів! Адже навіть найрозумніші учні бажають насамперед радіти життю, а потім вже пізнавати істини. Початок року — саме час розпочинати заняття з вікторин, та командних ігор.

 • Узагальнення курсу. Урок-конференція. 10—11-ті класи

  20,00 грн.

  Тема. Узагальнення курсу.
  Готуючись до ЗНО та ДПА, усі учні наштовхуються на одне й те саме болюче питання: як згадати усі набуті знання та як їх краще за все запам’ятати? Практика показує, що заходи з узагальнення та унаочнення найважливіших тем із курсу фізики відіграють у цьому питанні неабияку роль.

 • Молекулярна фізика. Узагальнювальний урок у формі змагання. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Молекулярна фізика.
  Практичне застосування теоретичних знань — те, що цікавить учнів зазвичай найбільше. На цьому уроці вони зможуть не лише спробувати відтворити знання про молекулярну фізику, а ще і відчути її аромат та спробувати на смак. Фізика вражає розум, відкриваючи таємниці будови навколишнього світу. Молекулярна кухня перегукується з фізичною наукою не лише за використанням її методів. Її ідея полягає в тому, щоб не тільки нагодувати гостей, а й здивувати їх.

 • Квадратична функція, її властивості та графік. Урок алгебри з використанням інтерактивних методів. 9 клас

  20,00 грн.
  Тема. Квадратична функція, її властивості та графік.

  Вивчення властивостей квадратичної функції є підґрунтям для навчання учнів розв’язувати квадратні нерівності, а також формування вміння графічно знаходити розв’язання систем двох рівнянь другого степеня з двома змінними. Тому важливо дібрати такий педагогічний інструментарій, який допоможе учням зрозуміти та засвоїти цю тему.

 • У світі дробів. Урок математики з використанням ігрових технологій. 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. У світі дробів.

  Узагальнювальні уроки часто викликають в учнів підвищену настороженість. Учні не впевнені у власних знаннях, тому не використовують усіх своїх можливостей. Учитель має сприяти розвитку особистісного потенціалу учня, розвивати його творчі здібності. Ці завдання можна успішно вирішити, якщо побудувати урок у форматі гри.

 • Ділення натуральних чисел. Розв’язування вправ і задач. Математичний урок-подорож. 5 клас

  20,00 грн.
  Тема. Ділення натуральних чисел. Розв’язування вправ і задач.

  Від того, як учні виконуватимуть дії над числами, розв’язуватимуть рівняння і нерівності, різні задачі та виконуватимуть інші завдання, передбачені програмою, залежатиме результативність їхнього подальшого навчання. Ця розробка представлена у вигляді уроку-подорожі, щоб зацікавити учнів та для більш ефективного засвоєння матеріалу.

 • Узагальнення та система­тизація знань із теми «Звичайні дроби». Л. Толстой «Стрибок», «Акула», «Два товариші», «Пилипок». 6 клас

  20,00 грн.
  Тема. Узагальнення та система­тизація знань із теми «Звичайні дроби». Ознайомлення з творами Льва Толстого «Стрибок», «Акула», «Два товариші», «Пилипок».

  Напевно, кожен сучасний учитель має в методичній скриньці хоча б один реалізований інтегрований урок. І хоч це вимагає великої підготовки, ефективність таких уроків досить висока. Вони є потужними стимуляторами розумової діяльності дитини. Діти починають аналізувати, зіставляти, порівнювати та досліджувати.