технологія перевернутого навчання

Відображаються усі з 3 результатів

 • Північна Америка. Цикл уроків за моделлю «Перевернутий клас». 7-й клас

  20,00 грн.

  Північна Америка. Цикл уроків за моделлю «Перевернутий клас»
  Сучасним дітям у зв’язку з великим обсягом наукової інформації дедалі частіше стає нецікаво на уроці – вони хочуть більше свободи та самостійності в навчанні. Тому сучасний урок потребує застосування нових форм і методів. Що робити? Пропонуємо спробувати застосувати модель навчання «Перевернутий клас». Тісна співпраця вчителя з учнями на уроці допомагає краще засвоїти матеріал і використовувати його на практиці надалі.

 • Країни Океанії. Урок за технологією перевернутого навчання. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Країни Океанії.
  Океанія — найбільше у світі скупчення островів, розташованих здебіль­шого в центральній і південно­-західній частинах Тихого океану. Вивченням цієї теми учні завершують ознайомлення з країнами й регіонами світу — найвіддаленішими і маловідомими європейцям країнами Океанії.

 • Трикутник і його елементи. Урок геометрії на основі технології «перевернутого навчання». 7 клас

  20,00 грн.
  Тема. Трикутник і його елементи.

  «Перевернуте навчання» зазвичай передбачає відмову від виступів учнів біля дошки, фронтального опитування, конспектування тощо. Натомість активно застосовують педагогіку співробітництва, а вчитель стає консультантом і порадником. Учні опановують навчальний матеріал у процесі самонавчання, що сприяє розвитку пізнавальної активності та самостійності.