сценарій свята

Відображаються усі з 5 результатів

 • ВЕЛИКДЕНЬ У НАШОМУ САДОЧКУ. Сценарій свята в старшій дошкільній групі

  20,00 грн.
  Тема. ВЕЛИКДЕНЬ У НАШОМУ САДОЧКУ.

  Будь-яке свято для дітей — щось надзвичайне! А якщо це Великдень, воно сповнене неймовірної магії та дитячої щирості! Ця розробка не просто сценарій — тут є все: музичний супровід, слова до пісень та віршів, а також окремі слова для вивчення напам’ять.

 • РІЗДВЯНА РУКАВИЧКА. Свято для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. РІЗДВЯНА РУКАВИЧКА.

  Вони всі різні, але недоля звела їх разом. Розбіжності, брак простору і ресурсів даються взнаки. Напруження зростає. Здається, помешкання от-от трісне або вибухне… Казка «Рукавичка» — таки незабутній твір. Але фінал розчаровує. Як deus ex machina з’являється всесильний дід із собакою та рушницею. Герої розбігаються врізнобіч. Читач залишається спантеличеним: що ж було з ними далі? Як би вони повелися в іншій ситуації? Тепер ми знаємо відповідь.

 • НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В КАЗКАХ. Cвято для дітей середнього дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В КАЗКАХ.

  Старий фільм, старі пісні, кілька перевірених часом рецептів, ялинка і відбій о першій. Із часом такий сценарій новорічного свята стає дедалі привабливішим, не треба нічого вирішувати, вигадувати, змінювати, можна просто розслабитися і плисти за течією. Це все чудово, якщо ви не малюк. А малюкові на свята потрібна ожила казка — не більше і не менше.

 • ДО НАС ЗАВІТАВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ. Свято для дітей середнього дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ДО НАС ЗАВІТАВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ.

  Ми згадуємо про Миколая щороку в грудні. Як не згадати! Адже в ніч на 14 грудня має статися диво — під подушкою ніби сам собою з’явиться подарунок! А отримувати подарунки завжди приємно. Однак головний урок святого полягає в тому, що віддавати, дарувати — це також насолода.

 • ОСЕНІ-КРАСУНІ ІМЕНИНИ. Свято для дітей середнього дошкільного віку

  20,00 грн.
  ОСЕНІ-КРАСУНІ ІМЕНИНИ. Свято для дітей середнього дошкільного віку

  Іменини Осені! Не важко уявити, яким чудовим дійством вони можуть обернутися! Тільки от що подарувати Осені? Не щодня ж запрошують на такі свята! Відповідь проста, як завжди в таких випадках — подумай, що хотів би отримати сам, і подаруй саме це, від чистого серця.