старший дошкільний вік

Показано 1–12 із 38

 • Вітаю, театре! Старший дошкільний вік

  113,00 грн.

  Парціальну програму «Вітаю, театре!» з театралізованої діяльності дітей націлено на виховання в старших дошкільників інтересу до театрального мистецтва, розвиток творчих здібностей і вміння застосовувати засоби емоційно-образної виразності, формування готовності до театралізованої виконавської діяльності та досвіду участі у виставі. Методичні рекомендації розкривають систему роботи вихователя за темами програми й організацію практичної театралізованої діяльності над постановкою вистави.
  Програму призначено для вихователів, музичних керівників і вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, студентів педагогічних факультетів.

 • ЗВ’ЯЗНЕ МОВЛЕННЯ. Заняття для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ЗВ’ЯЗНЕ МОВЛЕННЯ.

  Так повелося, що саме в казках діти всіх часів і народів черпають свої перші відповіді на питання буття, з казок отримують першу емоційну допомогу, у казках знаходять при­клади життєвих сценаріїв. Усе це відбуває­ться на несвідомому рівні, у «грі». З улюб­леними героями діти готові всоте долати труднощі й перемагати ворогів, досягати своїх цілей.

 • НА ДОПОМОГУ ДО БУРАТІНО. Заняття з елементами правового виховання для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. НА ДОПОМОГУ ДО БУРАТІНО.

  Поважати та любити свою державу може лише той, кому добре в ній жити. А гарне життя має лише той, хто знає, як правильно його облаштувати та захиститись від загроз. Для того, аби виховати правосвідомого громадянина, важливо змалку навчати дітей їхніх прав та обов’язків. Але для того щоб не налякати дітей зайвою серйозністю, уроки правознавства слід проводити казково!

 • ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ. Заняття для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ.

  Щоб пізнавати навколишній світ потрібно багато подорожувати. Але для цього зовсім не потрібно далеко їхати — у нашій країні сховано безліч див та краси! Тож сідаймо в автобус та прямуймо до надзвичайної подорожі — подорожі Україною.

 • ТИ НАШЕ ДИВО КАЛИНОВЕ, КОХАНА МАТЕРИНСЬКА МОВО! Інтерактивний квест до дня української мови для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ТИ НАШЕ ДИВО КАЛИНОВЕ, КОХАНА МАТЕРИНСЬКА МОВО!

  Любов та повага до Батьківщини, як відомо, починається з вивчення рідної мови та культури. Чи можливо було б ідентифікувати себе як громадянина тієї чи тієї народності без володіння окремою мовою? Навряд чи. І якщо граматику та синтаксис можна вивчити розумом, то бажання говорити саме рідною потрібно виховувати серцем.

 • ЕТИЧНІ ЦІННОСТІ. Комплекс занять для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ЕТИЧНІ ЦІННОСТІ.

  У наші непевні часи відносності, плюралізму та мінливості поглядів сталими залишаються прості людські якості. Якщо відомості про здоров’я чи фізичні закони змінюються, то явища, як-от: любов, працелюбність, щедрість, доброта й уміння бути хорошим другом — незмінні етичні константи у всі часи. Тож вправляймося в шляхетності разом із поколінням, що підростає!

 • ГІГІЄНА РУК. Заняття для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ГІГІЄНА РУК.

  Розуміння потреби в особистій гігієні має формуватися з раннього дитинства, оскільки від цього залежить не тільки охайність дитини, а і її здоров’я. Найбільшу увагу водночас треба приділяти саме рукам, адже вони найбільше контактують із зовнішнім світом і, відповідно, регулярне миття рук є критично важливим.

 • ЗДОРОВ’Я. Заняття для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ЗДОРОВ’Я.

  Для дітей більш важливим, ніж лікування хвороб, є їхня профілактика. Адже дітям із хорошим імунітетом не страшні ніякі хвороби! Але як говорити з дітьми про здоров’я, не залякуючи? Доволі часто ми провокуємо цей страх, лякаючи неслухняного малюка медичною сестрою, яка зробить укол. Діти у своїй фантазії не мають меж, тому малюють жахливу сцену, яка в їхній голівці постає цілком реальною. Важливо прищепити малюкам турботу про себе без зайвих подробиць про наслідки недотримання режиму чистоти.

 • ЗНИЖЕННЯ ТРИВОЖНОСТІ ПЕРЕД ПРАЦІВНИКАМИ МЕДИЧНОЇ СФЕРИ. Заняття для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ЗНИЖЕННЯ ТРИВОЖНОСТІ ПЕРЕД ПРАЦІВНИКАМИ МЕДИЧНОЇ СФЕРИ.

  У дошкільників страх перед працівниками медичної сфери стоїть поряд із негативними персонажами, як-от: грабіжник, злий дядько, баба Яга та Бабай. Найчастіше причинами такої «непопулярності» є негативний досвід і погрози дорослих. Тому часто ми можемо спостерігати наляканого дошкільника, якого ні під якими вмовляннями не можна завести до лікаря на звичайний огляд. Проблема страху пе-ред медичними працівниками спричиняє багато труднощів для дитини, батьків і медичних працівників.

 • МУЗИЧНА П’ЄСА ВЕСЕЛУХИ ТА ВЕРЕДУЛЬКИ. Заняття-­п’єса з пріоритетом музичного розвитку для дітей старшого дошкільного віку, батьків

  20,00 грн.
  Тема. МУЗИЧНА П’ЄСА ВЕСЕЛУХИ ТА ВЕРЕДУЛЬКИ.

  Для дітей вкрай важливо розвиватися не тільки розумово, а й культурно, і музика дає змогу дошкільникам буквально відчути на підсвідомому рівні її вплив та зрозуміти красу. Провідником у чарівний світ музики може стати п’єса, у якій діти беруть участь. Це і цікавий сюжет, і розмаїття музичних творів, і безліч позитивних емоцій.

 • ДРУЖБА, НЕЗВАЖАЮЧИ НІ НА ЩО. Літературний проєкт для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  ДРУЖБА, НЕЗВАЖАЮЧИ НІ НА ЩО. Літературний проєкт для дітей старшого дошкільного віку

  У наші високотехнологічні часи стає важливим прищеплювати маленьким дітям, які з найменшого віку вже мають смартфони та планшети, любов до книж­ки та читання. Це корисно, як для фізичного, так і для ментального здоров’я дітей і розвитку фантазії, та сприятиме швидшому навчанню читання.

 • ЛИСТ ДО КОРОЛЕВИ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ. Підсумкове заняття з англійської мови для дітей старшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ЛИСТ ДО КОРОЛЕВИ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ.

  Володіння іноземною мовою — це не мода, не розкіш, не вимога часу, а природна поФормування навичок мовленнєвого етикету (привітання, прощання, подяка); навчання відтворення діалогічних єдностей; спонукання до відтворювання вивчених слів із тем «Colors», «Weather», «Toys», «Vegetables».треба сучасних дітей та їхніх батьків, які живуть у багатомовному полікультурному світі. І все частіше люди приходять до думки, що починати вивчати іноземну мову потрібно з дитинства.