потерпілі від насильства

Відображаються усі з 2 результатів

 • Взаємодія державних служб. Протоколи 1-Н та 2-Н. Шаблони документації з коментарями щодо заповнення

  20,00 грн.
  Взаємодія державних служб. Протоколи 1-Н та 2-Н для працівника психологічної служби. Шаблони документації з коментарями щодо заповнення, перелік діагностичних методик щодо виявлення та протидії домашньому насильству над дітьми

  Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» та Конвенції ООН про права дитини кожній дитині гарантовано право на свободу, особисту недоторканність, захист гідності та забезпечення її інтересів. Але проблема соціального та правового захисту дітей завжди була та залишається надзвичайно актуальною для України. Держава здійснює захист дитини від усіх форм насильства, образ, недбалого та жорстокого поводження, залучення до важких форм дитячої праці. Цей захист здійснюють, спираючись на нормативно-правову базу.

 • Програма занять для потерпілих від насильства. Тематика та інструкція проведення

  20,00 грн.
  Програма занять для потерпілих від насильства. Тематика та інструкція проведення

  В Україні проблема насильства в сім’ї тривалий час не була предметом спеціальних досліджень соціологів, психологів і соціальних працівників. Однак практика останнім часом засвідчує концептуальне осмислення цього питання на державному рівні. Свідченням цього є і прийняття законодавчої бази, і створення кризових центрів роботи з тими, хто зазнає насильства в родині. Публічне обговорення цієї проблеми може продемонструвати лише те, що нині суспільство та його інститути не у змозі гарантувати безпеку всередині родини всім її членам. Джерела сімейного насильства — у звичаях суспільства, у системі норм і правил щодо поведінки чоловіків і жінок. Суспільство підтримує й винагороджує за дотримання цих правил і карає за їхні порушення.