позакласний захід

Показано 1–12 із 19

 • Неметалеві ігри. Позакласний захід. 11-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Неметалеві ігри.
  Хімія — один із тих шкільних предметів, які найбільше недооцінюють учні. Тому пропонуємо вам щось незвичайне: позакласний захід із хімії. Він покликаний розбудити бажання учнів учитися, закріпити пройдений за програмою матеріал по неметалах та започаткувати традицію проведення цікавих наукових вікторин.

 • UKRAINE IS ALWAYS IN MY HEART. Патріотичний квест. 11 клас

  20,00 грн.
  UKRAINE IS ALWAYS IN MY HEART. Патріотичний квест. 11 клас

  Люди неначе дерева ― вростають корінням у рідну землю, чіпляються за неї всіма силами, вбираючи в свої серця живильну доброту та цілющу мудрість предків. Згодом ми зростаємо, тягнемося до сонця але й до чужого неба, сповненого чарівливих мрій, схожих на кольорові древні вітражі, усе більше й більше віддаляючись від початків. А коли досягаємо вершини ― дещо погордливо поглядаємо вниз, інколи зовсім забувши про той ґрунт, на якому зростали, який досі тримає нас і не дає зірватися в прірву. Але ж насправді ми всі є невід’ємною часточкою землі, де народилися. Прекрасного й чудового краю, де талановитих і щирих душ є більше, аніж квітів на червневих полях, де співати ще легше, ніж дихати. Ця країна ― у моєму серці. Як древній код.

 • ХАЙ У СЕРЦІ ЖИВЕ БАТЬКІВЩИНА. Інтегрований виховний захід

  20,00 грн.
  ХАЙ У СЕРЦІ ЖИВЕ БАТЬКІВЩИНА. Інтегрований виховний захід

  «А любити Україну означає погоджуватися бути від неї залежним. Якщо я люблю Україну, я залишаюся поруч. Ми бажаємо добра і щастя тим, кого любимо, і тому бажаємо добра й щастя своїй країні. Ми хочемо, щоб вона процвітала. Любов повертається любов’ю, добро — добром, довіра — довірою», — пише Андрій Курков
  у статті для газети «Експрес», і має рацію. — «Ми часто вважаємо, що майбутнє України і її незалежності залежить від США і від Росії, забуваючи, що перш за все незалежність України і нині, і в майбутньому залежить від нас, від наших дітей, від нашого зв’язку з рідною країною».

 • MOTHER’S DAY. Позакласний захід. Suggested Level — Elementary

  20,00 грн.
  MOTHER’S DAY. Позакласний захід. Suggested Level — Elementary

  Корені Дня матері у Великобританії (Mother’s Day або Mothering Sunday) сягають у вікторіанські часи, ко­ли діти в досить ранньому віці працювали далеко від дому, а за­роблені гроші пересилали додому. Тоді один день на рік дітям дозволяли провести удома разом із батьками. Зазвичай вони приносили матерям і ба­бусям невеликі подарунки — букетики квітів або свіжі яйця. Сьогодні британські діти в цей день дарують матерям квіти і виконують за них хатню роботу.

 • APRIL FOOL’S DAY. Позакласний захід. Suggested level — Pre-Intermediate

  20,00 грн.
  APRIL FOOL’S DAY. Позакласний захід. Suggested level — Pre-Intermediate

  Одна з версій про появу Дня дурнів у Великобританії — говорить, що цю традицію започаткував письменник Джеффрі Чосер у своїх «Кентерберійських оповідях», коли написав про 32 березня, що насправді є 1 квітня, і так пожартував над своїми читачами. Щоправда, багато хто говорить, що це був банальний одрук. До речі, цікавою особливістю 1 квітня у Великобританії є те, що як людина «ведеться» на жарт до опівдня, то вона стає
  «квітневим дурнем», а якщо ж після опівдня, то «квітневим дурнем» вже називають того, хто жартував.

 • WHY IT IS IMPORTANT TO LEARN ENGLISH? Позакласний захід. Suggested Level — A2

  20,00 грн.
  WHY IT IS IMPORTANT TO LEARN ENGLISH? Позакласний захід. Suggested Level — A2

  Англійська мова є державною мо­вою в п’яти країнах: Великобрита­нії, Канаді, США, Австралії і Новій Зела­ндії. Англійська мова — одна з шести офіційних і робочих мов ООН і друга робоча мова в ЄС. У багатьох азійських і африканських країнах, як, наприклад, Індія або Єгипет, у колишніх британських колоніях люди говорять англійською, крім їхньої рідної мови. Англійською мовою розмовляють практично у всьому світі, тож цей позакласний захід допоможе сформувати пізнавальний інтерес учнів до важли­вості вивчення англійської мови.

 • MASTER CHEF. Виховний захід з англійської мови та кулінарії. 10—11 класи

  20,00 грн.
  MASTER CHEF. Позакласний захід з англійської мови та кулінарії. 10—11 класи

  До вашої уваги розробка шоу «Майстер-шеф». Щоб стати переможцем змагання, потрібно буде поєднати любов до приготування різних страв з англійською мовою! Буде гаряче й цікаво!

 • ROMANTIC ST. VALENTINE’S DAY. Позакласний захід. Suggested Level — Intermediate

  20,00 грн.
  ROMANTIC ST. VALENTINE’S DAY. Позакласний захід. Suggested Level — Intermediate

  Достовірних даних про те, де саме зародилася традиція святкування, немає: одні вважають батьківщиною
  знаменного дня — Англію, інші — Францію. За переказами, День Святого Валентина вшановує великомученика Валентина — священника, який усупереч наказу імператора Клавдія ІІ, що забороняв молодим чоловікам мати сім’ю, таємно вінчав закоханих. Але незабаром Валентин постав перед судом. Його піддали жорстоким тортурам і згодом стратили. У ніч перед стратою він написав своїй коханій лист-зізнання в любові у віршованій формі. Згодом такі листи стали називати «валентинками». Дата смерті великомученика припадає на 14 лютого. Минуло багато часу, у XIV ст. священника Валентина канонізували — за благі діяння віднесли до числа святих. Відтоді День Святого Валентина активно святкують в Європі і в Україні.

 • ABC PARTY. Сценарій свята. 1th grade

  20,00 грн.
  ABC PARTY. Сценарій свята. 1th grade

  «І» з крапочкою, «c» наша, «c» не наша, ігрек — так часто називають літери англійського алфавіту. І просте завдання — записати продиктовану адресу електронної пошти — перетворюється на витончену головоломку. Виявляється, вивчити назви літер англійської абетки — це не просте завдання навіть для дорослих, але саме з абетки починається вивчення мови. І саме їй присвячено свято в 1-му класі.

 • SAINT NICHOLAS DAY. Позакласний захід. 4th grade

  20,00 грн.
  SAINT NICHOLAS DAY. Позакласний захід. 4th grade

  Миколай Барійський, Миколай Мирський, Микола Угодник, Миколай Чудотворець — так називають Святого Миколая. Американцям та англійцям він також відомий як Санта Клаус, Святий Ніколас, Кріс Крінґл, Кріс Кріндл та Різдвяний Батечко. Він попри все бажав творити добро анонімно. Весь світ пам’ятає про нього вже півтори тисячі років. Завдяки позакласному заходу учні дізнаються про Святого Миколая більше.

 • THE HISTORY OF THANKSGIVING DAY. Позакласний захід. 6—7 класи

  20,00 грн.
  THE HISTORY OF THANKSGIVING DAY. Позакласний захід. 6—7 класи

  Коли наближається свято, воно всюди: у крамницях, на базарах, у розмовах перехожих, в Інтернеті та на телебаченні. Для непідготованого чужоземця ці всюдисущі ознаки скидаються на таємничий шифр. Щоб повніше розуміти іноземну мову, треба знати контекст, в якому ця мова народилася й розвивалася. А для цього треба, зокрема, знати про те, які свята відзначають носії цієї мови. Для американців, наприклад, одне з найбільш знакових свят — це День подяки.

 • Навчальний велотур. Позакласний захід із математики. 7—8-мі класи

  20,00 грн.
  Навчальний велотур. Позакласний захід із математики

  Сучасна школа повинна давати дітям глибокі й міцні знання, виробляти навички, уміння, застосовувати їх на практиці. Великим потенціалом у вирішенні поставленого завдання має взаємозалежна урочна і позакласна робота. Представлена розробка поєднує використання знань і вмінь із математики та з велосипедного спорту.