міжособистісні стосунки

Відображаються усі з 4 результатів

 • Особливості розуміння сексуальних стосунків. Практичне заняття для підлітків

  20,00 грн.
  Особливості розуміння сексуальних стосунків. Практичне заняття для підлітків

  Закохані підлітки часто не бачать світ поза їхніми симпатіями. Дорослі схильні знецінювати підліткові почуття. Це значна помилка, адже юнацькі емоції є особливими та дуже сильними. Інколи дорослим здається, що дитині зарано кохати, але симпатія може з’явитися ще в дитячому садку. То чому підліток у 13 років не може закохатися?

 • Як говорити з дитиною про особливості кохання та інтимних стосунків. Практичне заняття для батьків

  20,00 грн.
  Як говорити з дитиною про особливості кохання та інтимних стосунків. Практичне заняття для батьків

  Любовні питання складні та зазвичай болісні для дитини. І допомогти їй знайти рішення можуть найближчі люди — батьки. Але школярі не завжди мають сміливість попросити поради в найрідніших, тому консультуються з друзями. Мета батьків — знаходити підхід до своєї дитини та правильно пояснювати, які важливі почуття відчуває вона саме зараз.

 • Особливості понять “любов” та “закоханість”. Заняття для учнів 8—10-х класів

  20,00 грн.
  Особливості понять “любов” та “закоханість”. Заняття для учнів 8—10-х класів

  У підлітковому віці однією з основних є проблема кохання. Почуття, що виникають, бентежать дитину, вона розривається між бажанням висловити їх і сховати навіки. Зазвичай підлітки плутають любов і закоханість та помилково вважають, якщо перше кохання не взаємне, то іншого в житті не буде. Тому вони потребують підтримки від дорослих у цьому важливому життєвому питанні.

 • Особливості формування почуття кохання: міжособистісні стосунки. Практичне заняття для молодших школярів

  20,00 грн.
  Особливості формування почуття кохання: міжособистісні стосунки. Практичне заняття для молодших школярів

  Симпатія між молодшими школярами зазвичай виявляється в смиканні за коси або вигадуванні образливих прізвиськ. Так відбувається тому, що вони не розуміють природи власних почуттів та не вміють проявляти їх правильно. Таке розуміння сприяє гармонійній взаємодії з іншими. Заняття, що передбачає навчання дітей розумінню власних почуттів, буде дуже корисним.