молодший дошкільний вік

Показано 1–12 із 17

 • КАЗКОВА ПОДОРОЖ ДО ЗИМОВОГО ЛІСУ. Комплексне заняття з використанням казкотерапії для дітей 3—5 років

  20,00 грн.
  Тема. КАЗКОВА ПОДОРОЖ ДО ЗИМОВОГО ЛІСУ.

  Для дітей дошкільного віку казки є не просто гарними історіями, під які можна добре засинати. Це перш за все вікно в реальний світ, де діти можуть навчитися сприймати світ та сформувати правильну життєву позицію. Казкотерапія має тривалий ефект, адже на прикладі життя казкових героїв діти можуть простежити наслідки життєвого вибору.

 • ВЕСЕЛИЙ ПРОМІНЧИК. Заняття із зображувальної діяльності з використанням нетрадиційних технік малювання

  20,00 грн.
  Тема. ВЕСЕЛИЙ ПРОМІНЧИК.

  Коли на вулиці сонце ховається за хмаринками, стає темно та трохи сумно. У таку годину потрібно взяти щастя у свої руки та запросити сонце до себе в гості! За допомогою люстерка та пенз­ликів можна створити справжнє дитяче сонячне свято. Веселощі не забаряться — головне, бути до них готовими!

 • СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА СВІТОМ ПРИРОДИ. Літературний проєкт із природничо-пізнавальною діяльністю для дітей молодшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА СВІТОМ ПРИРОДИ. Літературний проєкт із природничо-пізнавальною діяльністю для дітей молодшого дошкільного віку

  Світ природи — незбагненний та багатоманітний. Сьогодні питання збереження природи стоїть особливо гостро. Але виховати повагу до при­роди можна лише із раннього віку, розповідаючи про її різноманітність та яскравість. Діти мають усвідомлювати власний вплив на навколишній світ, і розуміти, що кожна дія позначається на довкіллі.

 • КОСМОС І КОСМОНАВТИКА. Заняття для дітей 3—5 років

  20,00 грн.
  Тема. КОСМОС І КОСМОНАВТИКА.

  Вивчати планети весело та цікаво, коли малюк може наочно побачити їх розташування, доторкнутися, погратися. Найкраще поєднувати інформативний складник заняття з практичним: на майстер-класі діти зможуть самостійно зліпити планети, приготувати їжу астронавтів чи побудувати марсохід. Уперед до пригод!

 • ПРИРОДА КОСМОСУ Й ОСОБЛИВОСТІ НЕЖИВОЇ ПРИРОДИ ВСЕСВІТУ. Заняття для дітей 3—5 років

  20,00 грн.
  Тема. ПРИРОДА КОСМОСУ Й ОСОБЛИВОСТІ НЕЖИВОЇ ПРИРОДИ ВСЕСВІТУ.

  Дітей 3—5 років називають «чомучками» не без причини. На цьому етапі вони виявляють неабиякий пізнавальний інтерес і намагаються дізнатися про навколишнє середовище, зокрема об’єкти неживої природи. Саме тому для стимулювання пізнавальної діяльності дітям важливо розповідати про природу та навколишній світ.

 • ОСОБЛИВОСТІ РАДОСТІ ТА ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ ЛЮДИНИ. Заняття з розвитку емоційної сфери для дітей 3—4 років

  20,00 грн.
  Тема. ОСОБЛИВОСТІ РАДОСТІ ТА ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ ЛЮДИНИ.

  Будь-яке навчання і розвиток для дошкільників починають із гри, адже для них це єдиний спосіб світопізнання. Тим більше, що пояснити дітям словами, що таке емоції, важко. Їм потрібно відчути емоцію або знайти аналогію з власного життя. Тож саме у грі дитина зможе і реально прожити емоцію, і зрозуміти її природу.

 • ЛИСИЧКА І ЗАЙЧИК. Заняття для дітей молодшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ЛИСИЧКА І ЗАЙЧИК.

  Діти — природжені митці! Співати  — залюбки. Віршувати — теж не проти (малюки чудово відчувають ритм). Малювати — за вуха не відтягнеш! Проте театр — «найдитячіше» мистецтво. Дитяча гра — нескінченна вистава, де кожен сам собі режисер. «Хай ти будеш ніби розбійник, а я ніби сищик», — каже малюк. Починають перший акт… Такі вистави корисні самі собою. А коли поруч вихователь, вони можуть бути ще кориснішими. Цього разу на сцені оживе казка «Зайчикова хатка».

 • ГОДІВНИЧКИ. Заняття для дітей молодшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ГОДІВНИЧКИ.

  Синичка не вміє дякувати. Синичка не позичить вам грошей до зарплати або зарядний пристрій для телефону. Вона не надішле вам листівку на день народження, не пригостить чізкейком, не порадить перукаря. Ви не зможете скористатися пральною машиною синички, якщо ваша зламається. Одним словом, синичка не зможе ніяк віддячити вам за добро. Саме тому добро, що ви зробили для голодної пташки взимку, — найщиріше й найцінніше добро.

 • ЖИТТЯ ПІД КРИГОЮ. Заняття для дітей молодшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ЖИТТЯ ПІД КРИГОЮ.

  Кажуть, взимку природа завмирає, щоб ожити навесні. Справді — взимку відпочивають дерева, комахи, дрібні ссавці, відпочиває під снігом земля. Проте в природи немає вихідних і відпусток! Життя триває і взимку. Навіть у найлютіший мороз, навіть під кригою.

 • ЗАЙЧИК МАЛЕНЬКИЙ, ЗАЙЧИК БІЛЕНЬКИЙ. Заняття для дітей молодшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. ЗАЙЧИК МАЛЕНЬКИЙ, ЗАЙЧИК БІЛЕНЬКИЙ.

  Ми всі знаємо з віршиків і загадок, що зайці влітку сірі, а взимку — білі. Але водночас заєць білий і заєць сірий —
  це два різні види зайців. Як же так? Річ у тім, що заєць білий взимку білішає повністю, а в зайця сірого білими стають лише боки. Тобто заєць білий влітку не білий, а сірий, зате взимку заєць білий білий. А заєць сірий сірий влітку і сіро-білий взимку. Тобто заєць сірий ніколи не буває повністю білим, зате заєць білий буває сірим. На щастя, це не обов’язково пояснювати дітям, проводячи заняття про зайчика, тому що воно — казкове.

 • СНІГОВИК У ГОСТЯХ У МАЛЯТ. Заняття для дітей молодшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. СНІГОВИК У ГОСТЯХ У МАЛЯТ.

  Коли надворі зима, снігу багато і він добре ліпиться, треба обов’язково зліпити сніговика. Принаймні одного за зиму. Це обов’язок кожного. Адже без сніговиків справжньої зими не буде, а буде щось таке-сяке. А ще важливо не покидати новоспеченого, тобто свіжозліпленого сніговика на самоті і хоч трохи з ним пограти. Бо інакше бідолаха занудьгує.

 • РАЗОМ ВЕСЕЛО, САМОМУ — СУМНО. Заняття для дітей молодшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  Тема. РАЗОМ ВЕСЕЛО, САМОМУ — СУМНО.

  Люди — парадоксальні істоти. Ми створені жити, працювати, відпочивати гуртом, у громаді, товаристві, сім’ї. Але ми не маємо до цього природного хисту, як бджоли чи мурахи. Ні, кожна людина мусить учитися жити серед людей, переживаючи розчарування, каяття, миті осяяння. А починається це навчання ще в ранньому дитинстві під час гри.