метод проєктів

Відображаються усі з 3 результатів

 • Відстані в просторі. Урок засвоєння нових знань і вироблення вмінь з геометрії. 10 клас

  20,00 грн.
  Тема. Відстані в просторі.

  Для успішного розв’язання стереометричних задач найперше треба навчити учнів правильно зображати просторові фігури, уявляти їх, визначати за зображенням фігури її властивості. Розробка уроку, насиченого великою кількістю практичних завдань із застосуванням аркушів-шаблонів, допоможе закріпити вміння та навички школярів.

 • Проектна робота на уроці німецької

  20,00 грн.

  Збірник «Проектна робота на уроці німецької» присвячений використанню методу проектів на уроках німецької мови та в позаурочний час. Він містить низку статей, тематика яких розкриває сутність та механізми методу проектів, а також їх практичне застосування.

  Для вчителів німецької мови різних типів шкіл, студентів педучилищ та вишів.

 • Проектна робота на уроках англійської. 5—9 класи

  20,00 грн.

  Як ми, учителі, маємо сформувати в учнів потребу вчитися? Як можна захопити їх навчанням? Участь у проєктній роботі для нас є найкращим способом поєднання улюблених видів діяльності під час вивчення іноземної мови, створення умов для навчання через ситуації успіху та творчий пошук, застосування знань, умінь, досвіду, творчості, фантазії, дизайну та мотивації. Усі види проєктної діяльності для 5—9-х класів від учителів (учасників нашого конкурсу «Стань співавтором книжки») подано в цій книжці.

  Розраховано як на вчителів, які щойно розпочали свою педагогічну діяльність, так і на досвідчених педагогів. Книжка зацікавить багатьох читачів, які прагнуть до самовдосконалення у викладанні англійської мови.