метод експерименту

Відображаються усі з 4 результатів

 • «Зелена хімія»: хімікати, що не шкодять. Урок-експеримент. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. «Зелена хімія»: хімікати, що не шкодять.
  Минуло майже чверть століття з моменту створення оригінального та дуже важливого для збереження довкілля й, відповідно, здоров’я людей — напряму розвитку хімічних виробництв під назвою “зелена хімія”. Що ж це за вище та які в нього можуть бути перспективи за умов нинішніх глобальних світових змін?

 • Експериментуємо разом. Добірка цікавих та простих дослідів для школярів

  20,00 грн.

  Експериментуємо разом. Добірка цікавих та простих дослідів для школярів
  Ми давно звикли до фізики: складної, насиченої формулами, переважно теоретичної. Але не завжди у відповідь на наші пояснення ми бачимо вогонь цікавості в очах учнів. Але давайте додамо трішки магії, дрібку терпіння, крапельку старанності, а в результаті отримаємо ні з чим не порівнюване захоплення в дитячих очах та жагу до вивчення предмета. Головне, що всі наведені нижче досліди не вимагають великих матеріальних витрат.

 • Електричний опір. Закон Ома. Урок засвоєння нових знань. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Електричний опір. Закон Ома.
  Електричний струм і небезпечну напругу неможливо почути. Струмопровідні частини, що перебувають під напругою, нічим не відрізняються за зовнішнім виглядом. Неможливо впізнати їх і за запахом, і за підвищеною температурою — у штатних режимах роботи вони не відрізняються. Але досить ввімкнути в безмовну й тиху розетку пилосос, клацнути вимикачем — енергія немов береться з нізвідки, сама по собі, матеріалізуючись у вигляді шуму й компресії всередині побутового приладу.

 • Довжина кола. Площа круга. Урок геометрії з використанням методу експерименту. 9 клас

  20,00 грн.
  Тема. Довжина кола. Площа круга.

  Активні методи навчання забезпечують вищий рівень зацікавленості учнів. Використання цікавих дидактичних завдань, експериментальна робота активізують пізнавальну активність школярів і створюють оптимальні умови засвоєння знань, формування вмінь та навичок.