матеріали до заняття

Показано 1–12 із 16

 • МАЛЮВАННЯ ПІСКОМ ЯК ЕЛЕМЕНТ САМОВИРАЖЕННЯ ДИТИНИ. Проєкт для дітей віком 4-7 років з інвалідністю

  20,00 грн.
  МАЛЮВАННЯ ПІСКОМ ЯК ЕЛЕМЕНТ САМОВИРАЖЕННЯ ДИТИНИ. Проєкт для дітей віком 4-7 років з інвалідністю

  Формування в дитини художньо-­есте­тичного смаку та розкриття творчих здібностей є невід’ємними складниками розвитку гармонійної особистості. Нині із цією метою використовується безліч видів та технік арттерапії. Однією з них є пісочна анімація або малювання піском на столі, яка успішно використовується в роботі з дітьми.

 • СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА СВІТОМ ПРИРОДИ. Літературний проєкт із природничо-пізнавальною діяльністю для дітей молодшого дошкільного віку

  20,00 грн.
  СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА СВІТОМ ПРИРОДИ. Літературний проєкт із природничо-пізнавальною діяльністю для дітей молодшого дошкільного віку

  Світ природи — незбагненний та багатоманітний. Сьогодні питання збереження природи стоїть особливо гостро. Але виховати повагу до при­роди можна лише із раннього віку, розповідаючи про її різноманітність та яскравість. Діти мають усвідомлювати власний вплив на навколишній світ, і розуміти, що кожна дія позначається на довкіллі.

 • ДИТИНА В ПРИРОДНОМУ ДОВКІЛЛІ. ДИТИНА В СЕНСОРНО­-ПІЗНАВАЛЬНОМУ ПРОСТОРІ. Природничі та математичні проєкти для дітей 2—7 років

  20,00 грн.
  ДИТИНА В ПРИРОДНОМУ ДОВКІЛЛІ. ДИТИНА В СЕНСОРНО­-ПІЗНАВАЛЬНОМУ ПРОСТОРІ. Природничі та математичні проєкти для дітей 2—7 років

  Експериментування дає дитині можливість самій знайти відповіді на питання «як?» та «чому?», відчути себе вченим, першо­дослідником та відкривачем, а та кож дає змогу моделювати у свідомості карти ну світу, що базується на власному досвіді. Проєктна работа стане в пригоді в ка­рантинних умовах, коли вихованці дитячих садків змушені проводити час удома, але також підійде і для занять у групі.

 • ПИСАНКАРСТВО В ДИТЯЧОМУ САДКУ. Про що говорити з дітьми?

  20,00 грн.
  ПИСАНКАРСТВО В ДИТЯЧОМУ САДКУ. Про що говорити з дітьми?

  Великодні свята насичені неймовірними традиціями не лише українського народу, а й усього світу. Від крашанок та писанок до великодніх пасок та кроликів, які шукають яйця — усе це пов’язує не лише слов’янські народи, а й увесь світ. Великдень — свято, до якого належать найкрутіші традиції, як-от Масляна, закликання весни, Вербна неділя та сам Великдень.

 • СЛОВА НА КОНТРОЛІ. Мов­леннєві вправи для дітей з порушенням мовлення

  20,00 грн.
  СЛОВА НА КОНТРОЛІ. Мов­леннєві вправи для дітей з порушенням мовлення

  Слова — цікаві звірі. За ними можна спостерігати вічно. (Власне, це і роблять філологи та лінгвісти). Слова вимирають, народжуються, мутують, еволюціонують, зливаються воєдино і дробляться на шматки, перестрибують з однієї частини мови в іншу або з однієї мови в іншу мову. Приборкати цих дивних звірів — справа нелегка, але захоплива. Зустрічайте нову порцію мов­леннєвих вправ. Мовленнєво-­дослідницько­експериментальна робота з дітьми з порушенням мовлення допомагає поєднати слова в потоки і забезпечити умови для жвавого, розкутого мовлення.

 • НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ. Святкові загадки й головоломки

  20,00 грн.
  НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ. Святкові загадки й головоломки

  Свята — загадковий час. Час карнавалу та маскараду. Речі і люди не схожі на себе, заховані під прикрасами, масками, костюмами. Але це зовсім не страшні і не серйозні таємниці. Вони існують не для того, щоб налякати чи заплутати, а лише для того, щоб поліпшити наш настрій.

 • ПРИБОРКАННЯ СЛІВ. Мовленнєво-дослідницько-експериментальна робота з дітьми з порушенням мовлення

  20,00 грн.
  ПРИБОРКАННЯ СЛІВ. Мовленнєво-дослідницько-експериментальна робота з дітьми з порушенням мовлення

  Слово — це корисне надбання. Що більше запам’ятає дитина, то краще. Але мало зібрати слова під одним дахом чи в одному загоні. Щоб слова ходили строєм чи навіть виконували карколомні трюки, їх треба подружити між собою. Що більше друзів має слово, то більше див воно може зробити. «Подружити слова між собою» значить включити їх у ряди, потоки асоціацій. Кожне кинуте слово має відлунювати іншими словами. Якщо ж відлуння слабке, то мовлення  — бідне. Мовленнєво-дослідницько-експериментальна робота з дітьми з порушенням мовлення допомагає поєднати слова в потоки і забезпечити умови для жвавого, розкутого мовлення.

 • ХТО СХОВАВСЯ У КНИЖЦІ? Загадки й головоломки за мотивами казок

  20,00 грн.
  ХТО СХОВАВСЯ У КНИЖЦІ? Загадки й головоломки за мотивами казок

  Улюблену казку можна послухати двічі, і ще двічі, і ще десять разів по двічі. Але врешті настає мить, коли просто слухати вже нецікаво. Тоді з казкою треба гратися. Нехай персонажі сховаються, нехай усе переплутається і все в казці буде навпаки — тоді вона знову стане цікавою.

 • КЛАСИКА ДЛЯ НАЙМЕНШИХ. Добірка музичних творів, що зацікавлять малюків

  20,00 грн.
  КЛАСИКА ДЛЯ НАЙМЕНШИХ. Добірка музичних творів, що зацікавлять малюків

  «Що взагалі відбувається?» — саме так часто реагує на класичну музику непідготовлений слухач. І малий,
  і дорослий. Але дорослий терпляче дослухає, скажімо, хорал Букстехуде, щоб не мати вигляд невігласа, а дитина слухатиме лише те, що її по-справжньому захопить. То чи варто пропонувати дітям класичну музику? Варто! Але, звісно, не будь-яку. Добре підійдуть короткі твори з виразною і «причіпливою» мелодією, що виражають прості та зрозумілі емоції.

 • ЧУКИ-РИКИ, ПІВНИКИ, ГАЙДА. Добірка фольклорних творів для дітей

  20,00 грн.
  ЧУКИ-РИКИ, ПІВНИКИ, ГАЙДА. Добірка фольклорних творів для дітей

  Народні віршовані твори — як рінь, викинута на берег моря. Вони не мають гострих кутів, вони невимушені та дзвінкі, тому що їх обточували віки усної традиції. Звісно, сучасна дитина (як і сучасний дорослий) може не зрозуміти окремих слів і сюжетів у цих творах. Але якщо малюка зачарують звучання і ритм забавлянки, заклички, колискової, то зачарування словом уже не мине.

 • ЧАРІВНИЙ БІНОКЛЬ. Визначні та екзотичні місця в живописі

  20,00 грн.
  ЧАРІВНИЙ БІНОКЛЬ. Визначні та екзотичні місця в живописі

  Ми впізнаємо знайомі краєвиди в Шевченка, Куїнджі, навіть у Шишкіна та Левітана. Упізнавання — це вагомий рушій естетичної насолоди, але мистецтво може показувати нам інше, далеке, незнайоме. Пропонуємо добірку малярських творів, де зображено далекі екзотичні краєвиди, реальні і вигадані.

 • МОРЕМ, НЕБОМ І ЗЕМЛЕЮ. Головоломки для маленьких мандрівників

  20,00 грн.
  МОРЕМ, НЕБОМ І ЗЕМЛЕЮ. Головоломки для маленьких мандрівників

  Подорожі — це завжди трохи страшно й страшенно цікаво. Страшно, тому що в іншому місці все нове і чуже. Цікаво — з тієї самої причини. Утім нікому не зашкодить трохи підготуватися до майбутніх подорожей і дізнатися більше про далекі країни, транспортні засоби і навіть космічні польоти. Такі відомості не можуть наситити завзятого мандрівника, а тільки збуджують апетит до подорожей. А в цих завданнях для дітей поєднано і відоме, і невідоме.