літературне читання

Відображаються усі з 10 результатів

 • Казка Тараса та Мар’яни Прохаськів. Урок із предмету “Літературне читання”. 2-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Казка Тараса та Мар’яни Прохаськів
  Уроки читання наповнені магією слова та фантазією дитини, саме це робить їх такими цікавими. Тому для чергової подорожі пропонуємо фрагмент уроку позакласного читання в 2-му класі за уривком казки Тараса та Мар’яни Прохаськів «Хто зробить сніг». Це заняття допоможе не тільки розвивати навички читання й аналізу тексту. а й сприяти організації плідної групової роботи учнів.

 • У гостях у казки. Урок із предмету “Літературне читання”. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. У гостях у казки
  Жили собі… Так починається майже кожна казка. І недарма, адже казка розповідає про життя й реальні історії, прикрашені дрібкою магії та чудес. Загалом це ті історії, що можуть статися з кожним із нас. Тому епізоди з життя героїв такі проникливі й важливі. Вони вчать бути хоробрим, чесним, відданим. Казки незамінні в навчальну й виховному процесі, тому навіть через багато років вони не втрачають своєї актуальності.

 • Пінгвіня Джо та черепашка Джейн. Урок із предмету “Літературне читання”. 3-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Пінгвіня Джо та черепашка Джейн
  Веселі, іронічні і добрі казки Дональда Біссета дуже подобаються маленьким дітям. Коли Дональда запитали, чому він став письменником, він відповів: «Тому що зеленіє трава і ростуть дерева. Тому що я чую, як гримить грім і стукає дощ. Тому що я люблю дітей і звірів. Я знімаю капелюх перед сонечком. Я люблю гладити кішок і їздити верхи … А ще писати казки, грати в театрі, малювати … Коли ти любиш і те, і інше, і третє, тоді ти багатий. Хто нічого не любить, не може бути щасливим». Тому пропонуємо поринути до казки про пригоди пінгвінчика Джо, який на айсберзі доплив до Карибського моря і там потоваришував із черепахою Джейн.

 • Українська народна казка «Як мати зозулею стала». Урок-студія з літературного читання. 2-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Українська народна казка «Як мати зозулею стала»
  Cучасний урок — це насамперед урок, на якому створено реальні умови для інтелектуального, соціального, морального становлення особистості учня, що дає змогу досягти високих результатів у навчанні. Одноманітність у роботі стомлює не лише учня, а й учителя. Ми маємо будувати навчально-виховний процес згідно з вимогами сучасності, а на озброєння потрібно взяти арсенал сучасних форм і методів, що до-поможе сформувати конкурентоспроможну до вимог сьогодення компетентну особистість.

 • Історія іграшки. Урок із предмету “Літературне читання”. 2-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Історія іграшки
  Мало таких людей, які хоч раз у житті не відвідували музей, хоча б тому, що людина з дитинства долучається до культури. Але відвідати той чи той музей для всього класу іноді буває складно або зовсім неможливо. У такому разі вирушити туди можна за допомогою слова, сучасних технологій і фантазії. Адже навіть відвідуючи музей дистанційно можна дізнатися багато нового та цікавого, розширити власні культурні кордони і перейняти традиції та знання.

 • Літературне читання. Click-навчання

  134,00 грн.

  Посібник «Літературне читання. Click-навчання» пропонує набір ігрових завдань, що допоможуть учням опанувати навички свідомого читання, уміння працювати в групі, відповідати на запитання за текстом, а надалі й складати самостійно план переказу, переказувати текст за планом і вільно, створювати власний текст на основі вивчених прийомів і власної фантазії.

  У посібнику чимало інтерактивних завдань та завдань, що одночасно розвивають кілька компетентностей учня. Усі завдання спрямовані на те, щоб зацікавити учня, дають можливість гратися, навчаючись. Адже гра ― це саме та мова, яку найкраще розуміють і якою охоче спілкуються молодші школярі. Посібник для учнів 1—4-х класів.

 • Інтегрований урок із предмету “Літературне читання”. 2 клас

  20,00 грн.

  Казки, природа та музика. Інтегрований урок із предмету “Літературне читання”. 2 клас

  На традиційних уроках, коли матеріал подають невеликими частинами, учні залишаються у владі наочних одиничних образів, не вміють зрозуміти приховане за ними загальне, істотне. Інтегровані уроки дають учневі знання, які відображають зв’язаність окремих частин досліджуваного матеріалу в єдине ціле. Відповідно, для освітнього процесу і загального розвитку учнів вони мають більшу цінність.

 • Урок із предмету “Літературне читання”. 1—2 клас

  20,00 грн.

  Розвиток навичок читання. Урок із предмету “Літературне читання”. 1—2 клас

  Оскільки молодші школярі постійно відчувають потребу в грі, ігровому спілкуванні, а гра для них — це перша можливість виявити себе як особистість, самовиразитися та самоствердитися, то через сучасні методики навчання й інтерактивні технології, через ігрову діяльність можна прищепити інтерес до процесу читання.

 • Інтегрований урок із предметів “Літературне читання”, “Природознавство” і “Образотворче мистецтво”. 3 клас

  20,00 грн.

  Книжка природи. Інтегрований урок із предметів “Літературне читання”, “Природознавство” і “Образотворче мистецтво”. 3 клас

  На уроках молодші школярі прагнуть звикористати свій життєвий досвід, а значить, замислитись над проблемою; це викликає особливу емоційну атмосферу, коли в невимушеній обстановці учасники дискутують, якими можуть бути наслідки запропонованого вирішення проблеми. За допомогою таких методів навчання ми формуємо в учнів уміння аналізувати та приймати рішення.

 • Інтегрований урок з предметів “Природознавство”, “Математика” та “Літературне читання”. 2 клас

  20,00 грн.

  Ознайомлення з казкою «Рукавичка» — лише крапля в морі порівняно зі змістом пропонованого уроку. Казка є ключовою, адже саме через головних героїв казки діти дізнаються про свійських та диких тварин, про характер поведінки тварин, про геометричні фігури та їхні особливості. Попрактикуються в ролі акторів. Урок передбачає попередню підготовку дітей з картками, які розміщено в додатках.