логопеду

Відображаються усі з 4 результатів

 • Розпродаж!

  Газета “Дефектолог” №1, 2019

  45,00 грн.

  Що в газеті?

  ПРО АКТУАЛЬНЕ
  Мовлення людини: функції та порушення

  ТЕМА НОМЕРА
  Порушення мовлення в дошкільному віці. Причини, види, класифікація
  На балу в Золотої Рибки. Розвивальне заняття для учнів 4-го класу з вадами розумового розвитку
  Автоматизація звука [п]. Розвивальне заняття для учнів молодшої школи
  Правопис «сумнівних» приголосних. Конспект уроку для учнів 8-го класу
  Корекція фонетичної системи мовлення. Автоматизація звука [р] у словах. Логопедичне заняття для учнів молодшого шкільного віку

  Кількість сторінок: 48

 • СЛОВА НА КОНТРОЛІ. Мов­леннєві вправи для дітей з порушенням мовлення

  20,00 грн.
  СЛОВА НА КОНТРОЛІ. Мов­леннєві вправи для дітей з порушенням мовлення

  Слова — цікаві звірі. За ними можна спостерігати вічно. (Власне, це і роблять філологи та лінгвісти). Слова вимирають, народжуються, мутують, еволюціонують, зливаються воєдино і дробляться на шматки, перестрибують з однієї частини мови в іншу або з однієї мови в іншу мову. Приборкати цих дивних звірів — справа нелегка, але захоплива. Зустрічайте нову порцію мов­леннєвих вправ. Мовленнєво-­дослідницько­експериментальна робота з дітьми з порушенням мовлення допомагає поєднати слова в потоки і забезпечити умови для жвавого, розкутого мовлення.

 • ПРИБОРКАННЯ СЛІВ. Мовленнєво-дослідницько-експериментальна робота з дітьми з порушенням мовлення

  20,00 грн.
  ПРИБОРКАННЯ СЛІВ. Мовленнєво-дослідницько-експериментальна робота з дітьми з порушенням мовлення

  Слово — це корисне надбання. Що більше запам’ятає дитина, то краще. Але мало зібрати слова під одним дахом чи в одному загоні. Щоб слова ходили строєм чи навіть виконували карколомні трюки, їх треба подружити між собою. Що більше друзів має слово, то більше див воно може зробити. «Подружити слова між собою» значить включити їх у ряди, потоки асоціацій. Кожне кинуте слово має відлунювати іншими словами. Якщо ж відлуння слабке, то мовлення  — бідне. Мовленнєво-дослідницько-експериментальна робота з дітьми з порушенням мовлення допомагає поєднати слова в потоки і забезпечити умови для жвавого, розкутого мовлення.

 • В ГОСТЯХ У БАБУСІ Й ДІДУСЯ. Заняття для автоматизації звуків [ш] і [ж]

  20,00 грн.
  Тема. В ГОСТЯХ У БАБУСІ Й ДІДУСЯ.

  Бувають подорожі надзвичайні, приголомшливі і просто неможливі. Про них ми змалку читаємо у книжках. А є подорожі звичайні, наприклад — подорож до бабусі і дідуся на село. І хоча така подорож зовсім звичайна, вона, тим не менш, щоразу радісна й цікава. Бабуся Шура й дідусь Женя зустрічають маленьких гостей. Діти допоможуть їм нагодувати свійських тварин і розібрати покупки, а бабуся і дідусь натомість пригостять їх смачним сніданком. Але це ще не все. Подорож навчить малечу краще розрізняти і вимовляти звуки [ш] і [ж].