дослідження

Відображаються усі з 5 результатів

 • Вивчення складу побутової хімії. Урок-дослідження. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Вивчення складу побутової хімії.
  Хімія — це наука про речовини, їхні властивості та перетворення. Роль хімії в житті людини величезна. Хімічна промисловість розвивається набагато швидше, ніж будь-яка інша, і найбільшою мірою визначає науково-технічний прогрес. Людині просто необхідно знати і правильно використовувати досягнення сучасної хімії.

 • Магнітне поле. Урок з використанням ІКТ. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Магнітне поле.
  Тема магнітного поля є однією з найцікавіших у шкільному курсі фізики, оскільки за допомогою одного з найкращих наочних матеріалів — магнітів, учні можуть наочно дізнатися, що фізика вивчає не якісь абстрактні речі, а цілком реальні сили, які можуть безпосередньо впливати на наше середовище та навіть повсякденне життя.

 • Основні положення молекулярно-кінетичного вчення про будову речовини. Урок з використанням дослідницьких завдань. 10-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Основні положення молекулярно-кінетичного вчення про будову речовини. Дослідні обґрунтування вчення. Пояснення будови твердих тіл, рідин і газів на основі атомно-молекулярного вчення про будову речовини.
  Люди давно здогадувалися про те, що речовини складаються з окремих дрібних частинок. Їх називають атомами. У більшості випадків атоми не існують поодинці, а об’єднуються в групи — молекули. Атоми і молекули надзвичайно малі: у будь-якому крихітному шматочку речовини, який ми можемо розгледіти, міститься більше атомів, ніж зірок у Галактиці. Порівняно з різноманіттям речовин кількість атомів вельми обмежено. Атоми можуть по-різному з’єднуватися один з одним. Як із букв алфавіту можна скласти сотні тисяч слів, так з одних і тих самих атомів утворюються молекули або кристали величезної кількості різних речовин, із яких складається навколишній світ.

 • Виштовхувальна сила. Закон Архімеда. Умови плавання тіл. Урок з використанням методу дослідження. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Виштовхувальна сила. Закон Архімеда. Умови плавання тіл.
  Одного разу сицилійський правитель вирішив перевірити — чи не обдурив його ювелір, підмішавши трохи срібла в золоту корону. Король покликав до себе Архімеда — мудрого винахідника, філософа та математика. Архімед повинен був визначити густину корони й перевірити, чи така вона сама, як і густина золота. Але маленькою перешкодою виявилося те, що корона мала залишитись неушкодженою. Напевно, це і підштовхнуло Архімеда до відкриття закону.

 • Географія. Практичні роботи. Дослідження. 8 клас

  92,00 грн.

  Книжка містить розробки практичних робіт
  та досліджень з курсу географії у 8-му класі «Україна у світі: природа, населення».

  Матеріали посібника рекомендовані вчителям географії, студентам географічних факультетів педагогічних університетів для підготовки та проведення практичних робіт та організації дослідницької роботи з учнями.