для дітей з ООП

Відображаються усі з 3 результатів

 • КОЛЬОРОВІ ПЛЯМИ В ТЕХНІЦІ ФЛЮЇД­-АРТ. Творче заняття для вихованців 6—7 років з ООП

  20,00 грн.
  Тема. КОЛЬОРОВІ ПЛЯМИ В ТЕХНІЦІ ФЛЮЇД­-АРТ.

  Арт-­терапевтична діяль­ність найчастіше викли­кає в дітей позитивні емоції, допомагає подолати апатію, безініціативність, сформувати активну життєву позицію, упевненість у власних силах, авто­номність й особистісні межі. Арт­-терапевтичні мето­дики використовують як у діагностиці, так і в ефективній корекції.

 • Урок з лепбуком для дітей із порушенням слуху з предмету “Українська мова”. 3 клас

  20,00 грн.

  Доцільність використання техніки лепбук для дітей із порушенням слуху пов’язано з тим, як вони сприймають інформацію. Таким дітям притаманне насамперед образне мислення, тому ігрова форма допоможе їм краще сприймати, осмислювати та запам’ятовувати навчальний матеріал. У такій папці багато необхідної систематизованої інформації, зокрема ілюстративної для вивчення й закріплення знань у дітей із певної теми..

 • Урок для дітей з особливими освітніми потребами з предмету “Природознавство”. 3 клас

  20,00 грн.

  Планета Земля є домівкою не тільки для людини, а й для величезної кількості тварин, і рослин та інших мікроорганізмів. Ведмідь є персонажем багатьох казок і оповідань, але який він насправді? Чим харчується? Де живе? Чим особливий? Чи є небезпечним для людини? Все це і трохи більше варто знати. І наше заняття чудово розкриває все в ігровій формі для кращого сприйняття, розуміння та засвоєння дітьми.