дистанційна освіта

Показано 1–12 із 15

 • Розпродаж!

  Журнал “Методист” №6, 2019

  45,00 грн.

  Що в газеті?

  Методичний супровід інновацій у новій українській школі. Центр методичної та соціально-психологічної служби м. Кропивницький
  Освітній простір міста. Інноваційне науково-методичне освітнє середовище міста як системи утворення
  Дистанційна освіта у глобалізованому суспільстві. Технології, умови та принципи
  Інновації: мистецтво та технологія. Управління ЗДО у контексті інноваційного підходу

  Читати далі

  Сервіси Google: можливості. Методичні аспекти використання у роботі педагога

  Профілізація навчання старшокласників. Закордонний досвід

  Відповідальність за майбутнє. Формування профільної компетентності вихованців у процесі позакласної й позашкільної роботи закладів освіти

  Літературний салон як форма ознайомлення з життєвим шляхом письменників і популяризації їхньої творчості

  Сходинками наступності. Використання ідей В. О. Сухомлинського для забезпечення наступності між дошкіллям та початковою школою

  Кількість сторінок: 84

 • Природні зони Австралії. Органічний світ. Урок, адаптований для дистанційного навчання. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Природні зони Австралії. Органічний світ.
  Наша планета надзвичайна та вражаюча, кожен куточок має свої характерні особливості. У поданій розробці уроку учні можуть ознайомитися з особливостями материка, де взимку панує спека, листя на деревах не дають тіні, а рослинний і тваринний світ дуже своєрідний та відмінний від нашого. Ідеться про Австралію. Завдяки вправам, які можна виконувати в зручному онлайн-форматі, учні ознайомляться з органічним світом материка, його характерними ознаками й особливостями та ефективно закріплять отримані знання.

 • Загальні риси клімату. Кліматичні пояси і типи клімату Південної Америки. Урок, адаптований для дистанційного навчання. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Загальні риси клімату. Кліматичні пояси і типи клімату Південної Америки.
  Вивчення кліматичних особливостей материків є однією з ключових тем під час вивчення географії материків та океанів. Подана розробка уроку містить завдання, що подаються у двох варіантах: як дидактичні картки і як онлайн-вправи. Учитель може обирати більш влучний для нього та його учнів метод. Так учні зможуть у зручній для себе формі засвоїти та систематизувати знання щодо кліматичних поясів і типів клімату Південної Америки.

 • Секторальна модель економіки країни. Урок, адаптований для дистанційного навчання. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Секторальна модель економіки країни.
  Підприємливість і фінансова грамотність є однією з важливих компетентностей. Подана розробка уроку забезпечить краще розуміння учнями практичних аспектів фінансових питань, сприятиме розвитку здатності успішно діяти в технологічному швидкозмінному середовищі. Урок можна використовувати як за очного навчання, так і за межами класу. Основний матеріал теми викладено в навчальній презентації, а узагальнення вивченого подають у вигляді цікавих вправ із можливістю їх виконання в онлайн-застосунку або на дидактичних картках.

 • Етен (етилен) й етин (ацетилен) як представники ненасичених вуглеводнів. Урок, адаптований для дистанційного навчання. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Етен (етилен) й етин (ацетилен) як представники ненасичених вуглеводнів.
  Знання, отримані в школі з хімії, необхідно грамотно застосовувати і в повсякденному житті, пізнаючи закони хімії, які ознайомлю­ють нас зі складом і властивостями різних хімічних речовин.

 • Етен (етилен) та етин (ацетилен) як представники ненасичених вуглеводнів. Урок, адаптований для дистанційного навчання. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Етен (етилен) та етин (ацетилен) як представники ненасичених вуглеводнів.
  Люди здавна намагалися зрозуміти, із чого скла­дається навколишній світ, чи є невидимі частин­ки, і як одна речовина перетворюється в іншу. На деякі питання знайдено відповіді, але є і ба­гато незвіданого. Презентуємо роботу учасниці Другого етапу Всеукраїнського конкурсу “Учи­тель року — 2020” у номінації “Хімія” в м. Київ.

 • Хімічні реакції. Урок, адаптований для дистанційного навчання. 9-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Хімічні реакції.
  Ми впевнено користуємося побутовою техні­кою, заправляємо автомобіль, готуємо млинці з кислого молока, підпалюємо багаття на при­роді… Та чи завжди ми розуміємо природу всіх цих явищ? Бо всіх їх об’єднує одна спільна властивість — утворення внаслідок хімічних реакцій.

 • Будова атома. Урок, адаптований для дистанційного навчання. 8-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Будова атома.
  Наш світ складається з маленьких часточок, яких ми не здатні помітити лише нашим зором, проте вони неначе існують і взаємодіють незалежно від нас. Атом є найменшим буді­вельним блоком. Усе, що ви бачите навколо себе, складається з трильйонів атомів. Атоми настільки малі, що їх неможливо побачити навіть за допомогою потужного мікроскопа.

 • Початкові хімічні поняття. Урок, адаптований для дистанційного навчання. 7-й клас

  20,00 грн.

  Тема. Початкові хімічні поняття. Урок, адаптований для дистанційного навчання.
  Усі наші знання складаються з основ. Ми настільки звикли до того, що знаємо ці найпростіші факти, що ніколи не замислюємося, коли використовуємо їх. Але зазвичай речі, які ми завдяки досвіду довели до автоматизму, зрозуміти нам колись було найважче. Допомогти засвоїти базові поняття з хімії допоможе заняття-повторення.

 • Поняття про класифікацію тварин. Урок біології, адаптований для дистанційного навчання. 7-й клас

  20,00 грн.
  Тема. Поняття про класифікацію тварин.

  Сьогодні вміння вчителя підлаштовуватися під різні освітні умови стає як ніколи важливим. Спонтанний перехід від класно-урочної системи навчання до онлайнової дистанційної змогли безболісно витерпіти не всі, але із часом довелося призвичаїтися. Пропонуємо вашій увазі розробку уроку, яку можна використовувати як під час очного навчання, так і за межами класу. Основний матеріал теми викладено в навчальній презентації, а узагальнення вивченого подається у вигляді цікавих вправ із можливістю їх виконання в онлайн-додатку або на дидактичних картках.

 • Тіла обертання. Циліндр. Урок геометрії, адаптований для дистанційного навчання. 11 клас

  20,00 грн.
  Тема. Тіла обертання. Циліндр.

  Знання та вміння, взаємозв’язані із ціннісними установками учня, формують його життєві компетентності, необхідні для успішної самореалізації в житті, навчанні та праці. Зміст освіти та її методика мають бути наближені до практики. Для цього подано розробку уроку, збагачену авторськими задачами та насичену дидактичними картками.

 • Розв’язування систем рівнянь другого степеня з двома змінними. Урок алгебри, адаптований для дистанційного навчання. 9 клас

  20,00 грн.
  Тема. Розв’язування систем рівнянь другого степеня з двома змінними.

  Запропонована розробка адаптована для використання як під час очного навчання, так і під час дистанційного. Для кращого засвоєння матеріалу пропонується велика кількість практичних завдань, які можна виконати за допомогою комп’ютера або смартфона, під’єднаного до мережі інтернет.