бланки документації

Відображаються усі з 3 результатів

 • Взаємодія державних служб. Протоколи 1-Н та 2-Н. Шаблони документації з коментарями щодо заповнення

  20,00 грн.
  Взаємодія державних служб. Протоколи 1-Н та 2-Н для працівника психологічної служби. Шаблони документації з коментарями щодо заповнення, перелік діагностичних методик щодо виявлення та протидії домашньому насильству над дітьми

  Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» та Конвенції ООН про права дитини кожній дитині гарантовано право на свободу, особисту недоторканність, захист гідності та забезпечення її інтересів. Але проблема соціального та правового захисту дітей завжди була та залишається надзвичайно актуальною для України. Держава здійснює захист дитини від усіх форм насильства, образ, недбалого та жорстокого поводження, залучення до важких форм дитячої праці. Цей захист здійснюють, спираючись на нормативно-правову базу.

 • Характеристика особливостей психічного розвитку дитини. Методичні рекомендації. Бланки документації

  20,00 грн.
  Характеристика особливостей психічного розвитку дитини. Методичні рекомендації. Бланки документації

  До фахівців психологічної служби закладів освіти часто надходять запити на психолого-педагогічне вивчення здобувачів освіти та пред’явлення результатів психологічної діагностики. Найпоширенішим варіантом представлення результатів є психологічна характеристика розвитку дитини. А формулювання експертного висновку фахівця психологічної служби є ключовою професійною навичкою, бо передбачає узагальнення всього масиву даних, отриманих у результаті застосування психологічного інструментарію. І дуже часто виникають питання, як це все оформити та узагальнити.

 • Річний план роботи практичного психолога. Бланки документації (довідки, протоколи)

  20,00 грн.
  Річний план роботи практичного психолога. Бланки документації (довідки, протоколи)

  Важливим організаційним завданням психолога в освітньому закладі є планування роботи на рік. Воно дає змогу рівномірно розподілити свій час та витрачати менше енергії на хаотичне виконання завдань. Адже дуже складно контролювати таку величезну цільову аудиторію та й ще з такими різними завданнями та різноплановістю роботи. Тож, щоби все було логічно та нетравматично, пропонуємо ґрунтовніше підійти до цього питання.