Як довго передплачуєте видання «Шкільного cвіту»

Для тих, хто хоче стати автором видавництва «Шкільний світ»

Шановні колеги!

Ми щиро вдячні за Ваше бажання стати нашим автором та чекаємо на практичні й теоретичні матеріали!

Як і в кожної творчої людини, у Вас, безсумнівно, є багато цікавих і оригінальних ідей, які Ви крок за кроком  втілюєте в життя. У Вас є своя особлива манера спілкування з дітьми, свій стиль ведення уроку, свій  унікальний досвід, здобутий кропіткою працею і перевірений часом, усе те, що робить Вас  неповторними  майстрами своєї справи. Ми постараємося донести до освітян України Ваші найкращі надбання у всій  різноманітності їх форм і способів подачі, підкреслити яскравість і своєрідність ваших творчих здобутків.    

Захоплюючись змістом матеріалу, ми часто забуваємо про дрібниці, які можуть  завадити його  правильному сприйняттю читачами або знизити його цінність. Тому, будь ласка, подбайте про те, щоб усі матеріали були доступними для сприймання, достовірними, точними та оформленими відповідно до рекомендацій видавництва.

Матеріали можна надсилати поштою (01014, м. Київ, вул. Тимірязєвська, 2), передавати через представників видавництва у Вашій області або електронною поштою. Якщо Ви не знаєте, на адресу якої редакції надіслати матеріал, відправте його на e-mail: news@1veresnya.com.ua.

Про публікацію Вашого матеріалу Вам обов’язково  повідомлять із редакції або представництва.

Авторські примірники публікацій можна отримати в головному офісі видавництва «Шкільний світ» або в регіональних представництвах протягом 60 днів з місяця виходу матеріалу.

Бажаємо успіхів та сподіваємося на співпрацю!