Вітаємо команду “Екстримали” з перемогою!

Загальні результати конкурсу

Команда

Бали за тижні

Бали учасників

Кінцевий результат

1.      

Екстримали

277

5

282

2.      

Прорив

219

30

249

3.      

ЧудоЧада

154

12

166

4.      

Разумковець

128

30

158

5.      

World in hands

132

21

153

6.      

Умілі майстри своєї справи

116

7

123

7.      

Дивограй

101

21

122

8.      

МПЛ

103

13

116

9.      

МІЧ

89

17

106

10.   

Fresh Time

73

30

103

11.   

Vostok

84

11

95

12.   

Творче сузір’я

75

9

84

13.   

ВПУ-3

73

9

82

14.   

Глобус точних наук

71

9

80

15.   

Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

64

16

80

16.   

Чмирівський ліцей

58

18

76

17.   

Gymnasium-Ko

66

8

74

18.   

Сміляночки

65

5

70

19.   

Калинонька

60

8

68

20.   

Агенти змін

57

9

66

21.   

РЕБА

60

2

62

22.   

56

6

62

23.   

Берегіні

49

12

61

24.   

Interactive

34

24

58

25.   

Перечинський професійний ліцей

47

8

55

26.   

Фортуна

46

6

52

27.   

Лідер

42

10

52

28.   

Ерудит

48

3

51

29.   

Фантастична четвірка

45

5

50

30.   

Чомучки

33

10

43

31.   

ІЛЛІ

36

4

40

32.   

Дивосвіт

29

10

39

33.   

Архітектори мрій

30

7

37

34.   

Sunflower

27

10

37

35.   

Вікторія

28

8

36

36.   

Педагоги-однодумці

31

4

35

37.   

Янів

24

9

33

38.   

Творчі і креативні

28

4

32

39.   

Дрогобицькі яблучка

27

4

31

40.   

Канікули

24

4

28

41.   

Звитяжні

23

3

26

42.   

Екси

20

2

22

43.   

Signalizacia

20

2

22

44.   

Алгоритмістика

15

1

16

45.   

Еверест

8

8

16

46.   

Sweet dream

1

47.   

ЧТР

1

48.   

Доросла школота

1

 

 Результати трьох тижнів завдань

Команда

1 тиждень

2 тиждень

3 тиждень

Загальна кількість

1.      

Екстримали

60

58

159

277

2.      

Прорив

40

106

73

219

3.      

ЧудоЧада

42

71

41

154

4.      

World in hands

46

31

56

132

5.      

Разумковець

29

45

54

128

6.      

Умілі майстри своєї справи

33

37

46

116

7.      

МПЛ

22

39

42

103

8.      

Дивограй

20

77

4

101

9.      

МІЧ

2

54

33

89

10.   

Vostok

18

31

35

84

11.   

Творче сузір’я

15

34

26

75

12.   

ВПУ-3

20

18

35

73

13.   

Fresh Time

27

14

32

73

14.   

Глобус точних наук

21

20

30

71

15.   

Gymnasium-Ko

21

30

15

66

16.   

Сміляночки

13

28

24

65

17.   

Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

17

30

17

64

18.   

РЕБА

6

29

25

60

19.   

Калинонька

12

34

14

60

20.   

Чмирівський ліцей

21

26

11

58

21.   

Агенти змін

15

21

21

57

22.   

14

26

16

56

23.   

Берегіні

21

24

4

49

24.   

Ерудит

8

24

16

48

25.   

Перечинський професійний ліцей

5

20

22

47

26.   

Фортуна

15

23

8

46

27.   

Фантастична четвірка

14

25

6

45

28.   

Лідер

16

22

4

42

29.   

ІЛЛІ

8

17

11

36

30.   

Interactive

13

13

8

34

31.   

Чомучки

12

10

11

33

32.   

Педагоги-однодумці

12

13

6

31

33.   

Архітектори мрій

12

11

7

30

34.   

Дивосвіт

12

4

13

29

35.   

Вікторія

10

7

11

28

36.   

Творчі і креативні

8

13

7

28

37.   

Дрогобицькі яблучка

9

9

9

27

38.   

Sunflower

7

12

8

27

39.   

Канікули

4

6

14

24

40.   

Янів

5

5

14

24

41.   

Звитяжні

3

7

13

23

42.   

Екси

4

2

14

20

43.   

Signalizacia

7

7

6

20

44.   

Алгоритмістика

4

7

4

15

45.   

Еверест

4

4

8

46.   

Sweet dream

вибули

47.   

ЧТР

вибули

48.   

Доросла школота

вибули

 

 Результати третього тижня (24.06-29.06)

Команда

Основні завдання

Бонусні завдання

Загальна кількість

1.      

Екстримали

155

4

159

2.      

Прорив

69

4

73

3.      

World in hands

52

4

56

4.      

Разумковець

50

4

54

5.      

Умілі майстри своєї справи

42

4

46

6.      

МПЛ

38

4

42

7.      

ЧудоЧада

37

4

41

8.      

Vostok

31

4

35

9.      

ВПУ-3

30

4

34

10.   

МІЧ

29

4

33

11.   

Fresh Time

28

4

32

12.   

Глобус точних наук

26

4

30

13.   

Творче сузір’я

22

4

26

14.   

РЕБА

21

4

25

15.   

Сміляночки

20

4

24

16.   

Перечинський професійний ліцей

18

4

22

17.   

Агенти змін

17

4

21

18.   

Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

13

4

17

19.   

12

4

16

20.   

Ерудит

12

4

16

21.   

Gymnasium-Ko

11

4

15

22.   

Калинонька

10

4

14

23.   

Канікули

11

3

14

24.   

Янів

10

4

14

25.   

Екси

10

4

14

26.   

Дивосвіт

9

4

13

27.   

Звитяжні

9

4

13

28.   

Чмирівський ліцей

8

3

11

29.   

ІЛЛІ

7

4

11

30.   

Чомучки

7

4

11

31.   

Вікторія

7

4

11

32.   

Дрогобицькі яблучка

5

4

9

33.   

Фортуна

4

4

8

34.   

Interactive

6

2

8

35.   

Sunflower

4

4

8

36.   

Архітектори мрій

3

4

7

37.   

Творчі і креативні

3

4

7

38.   

Фантастична четвірка

3

3

6

39.   

Педагоги-однодумці

2

4

6

40.   

Signalizacia

2

4

6

41.   

Дивограй

анульовано

4

4

42.   

Берегіні

анульовано

4

4

43.   

Лідер

анульовано

4

4

44.   

Алгоритмістика

4

4

45.   

Еверест

0

4

4

46.   

Sweet dream

вибули

47.   

ЧТР

вибули

48.   

Доросла школота

вибули

 

Команда-переможець отримає:

1. Команда отримає річну передплату найбільшого комплекту видань “ШКІЛЬНИЙ СВІТ. МЕГАКОМПЛЕКТ” 

2. День із “Шкільним світом”: цикл майстер-класів та приємне спілкування

3. Друк найкращих матеріалів у виданнях “Шкільного світу”

4. Дипломи переможців

5. Статус “Найкращого педагогічного колективу України” за версією видавництва “Шкільний світ”

Етапи конкурсу

1. З 13 травня по 9 червня 2019 року. Збір та реєстрація команди

2. З 10 червня по 7 липня. Здобування балів: виконання завдань – як тижневих місій, так і бонусних

3. З 7 липня по 14 липня. Остаточний підрахунок балів та оголошення переможця

Оцінювання робіт

1 бал — за надсилання матеріалу. 2 бали — за креативний надісланий матеріал. 3 бали — за ідеально оформлену методичну розробку. 1 бал — за виконання бонусного завдання.

Залишилися питання? Пишіть сюди↓

6 + 3 =

Share This