#1 2012-03-01 14:27:03

Людмила Степановна
Модератор
Зарегистрирован: 2011-03-18
Сообщений: 380
Windows 7Internet Explorer 9.0

Прес-анонс

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
Відділ взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю
                               тел./факс 236-60-20, press@mon.gov.ua,  i_kip@mon.gov.ua
01.03.2012

Прес-анонс

Завтра Президент України Віктор Янукович відвідає ІІ Всеукраїнську виставку-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів»
У п’ятницю, 2 березня, об 11.00 год Президент України Віктор Янукович відвідає ІІ Всеукраїнську виставку-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів».
На виставці також побувають Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних та регіональних органів виконавчої влади та більш як 400 юних майстрів і 200 керівників гуртків.
Організатор заходу – Міністерство освіти і науки молоді та спорту України.
На ІІ Всеукраїнській виставці-звіті дитячої творчості “Країна юних майстрів” будуть представлені творчі досягнення вихованців позашкільних закладів – лауреатів і переможців міжнародних і всеукраїнських масових заходів.
Щоб цікаво і повно  представити дитячу творчість, виставка сформована у вигляді 5 тематичних Міст Країни юних майстрів, за основними  напрямами позашкільної освіти - художньо-естетичним, науково-технічним, дослідницько-експериментальним, еколого-натуралістичним, туристсько-краєзнавчим.
Тож гостей зустрічатимуть мери: «Міста Мистецтв і народних ремесел», «Міста фантазерів, конструкторів та винахідників», «Міста Науки», «Міста Юннатії», «Міста Мандрів».
У кожному такому Місті працюватимуть корпункти. Юні кореспонденти та журналісти інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» вестимуть відео- і фотозйомку, братимуть інтерв’ю в учасників та гостей виставки. Одночасно події, які відбуваються на виставці, транслюватимуться в он-лайн-режимі на сайті МОНмолодьспорту, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти.
Адреса проведення виставки: вул. І.Мазепи 13, Київський палац дітей та юнацтва.
Акредитацію представників ЗМІ проводить Прес-служба Президента України до 17.30 год  1 березня за тел.: 255-63-18.
Представники ЗМІ запрошуються на 10.00 год.

Неактивен

Сейчас в этой теме форумчан: 0, гостей: 1
[Bot] CCBot

Подвал форума

Под управлением FluxBB
Модифицировал Visman

[ Сгенерировано за 0.008 сек, 10 запросов выполнено - Использовано памяти: 544.66 Кбайт (Пик: 550.95 Кбайт) ]