#1 2012-07-06 14:18:53

Людмила Степановна
Модератор
Зарегистрирован: 2011-03-18
Сообщений: 380
Windows 7Internet Explorer 9.0

Доставка нововиданих підручників до областей України

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
Відділ взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю
                               тел./факс 236-60-20, press@mon.gov.ua,  i_kip@mon.gov.ua

06.07.2012
З 2 липня триває доставка нововиданих підручників до областей України

За інформацією Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту з 2 липня 2012 року розпочато доставку підручників для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів, виданих за держзамовленням.
Протягом тижня перевізником ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія» доставлено близько півтора мільйона підручників для майбутніх першокласників до 7 областей України.
Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Рівненська, Тернопільська та Хмельницька області першими отримали букварі, підручники з української мови, російської мови, математики, природознавства, основ здоров’я. Зазначені підручники доставлено до обласних книжкових баз.
Обласні книжкові бази належним чином підготовлені до прийому навчальної літератури: складські приміщення приведені у відповідність до вимог санітарно-гігієнічних та протипожежних норм, а також забезпечені допоміжними засобами транспортування та оперативної вигрузки підручників.
Відповідальність за розвезення підручників у межах регіону покладено на обласні управління освіти і науки, яким ще в квітні доведено План завозу підручників. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту здійснює постійний контроль за доставкою підручників до загальноосвітніх навчальних закладів та попереджає про персональну відповідальність керівників регіональних управлінь освіти за організацію чіткої роботи з розподілу навчальної літератури та її своєчасну доставку до навчальних закладів регіону.

Неактивен

Сейчас в этой теме форумчан: 0, гостей: 1
[Bot] CCBot

Подвал форума

Под управлением FluxBB
Модифицировал Visman

[ Сгенерировано за 0.006 сек, 8 запросов выполнено - Использовано памяти: 539.66 Кбайт (Пик: 541.41 Кбайт) ]