Як довго передплачуєте видання «Шкільного cвіту»

Ми навчаємо. Пропозиції для освітян

Пропонуємо семінари-практикуми у Вашому регіоні з таких тем:

1. «Система роботи методичних центрів із педагогічними кадрами».

Цей семінар допоможе працівникам РМК (ІМЦ, НМЦ) в організації методичної роботи з усіма категоріями педагогічних працівників, ознайомить з інноваційними технологіями, нестандартними підходами до інформаційного забезпечення роботи з педкадрами. Через 4 ділові гри змоделюємо окремі аспекти діяльності методистів щодо планування, організації та корегування роботи щодо неперервного диференційованого навчання педкадрів на діагностичній основі.

2. «Менеджмент у роботі заступника директора».

Вам запропонували посаду заступника директора, і Ви не знаєте з чого почати? Видосвідчений заступник, але існують проблеми з певними аспектами діяльності. Саме цей семінар-практикум розкриє етапи контрольно-аналітичної діяльності, навчить планувати систему роботи з педкадрами, управляти часом, ознайомить із «дрібницями» діяльності заступника директора.
Ділові ігри в ході семінару допоможуть у плануванні роботи за часом, складанні органайзеру, у розподілі робочого часу заступника директора, у створенні системи збору аналітичної інформації, її фіксації та обробки і не тільки…

3. «Система роботи з педагогічними кадрами у навчальному закладі».

Як має побудувати методичну роботу з педкадрами заступник директора, щоб кожен учитель відчув ситуацію успіху, динаміку професійного росту, задоволення від роботи, потребу у самоосвітній діяльності? Як забезпечити неперервне диференційоване навчання вчителів на діагностичній основі?
Саме на ці питання ви отримаєте вичерпну консультацію, рекомендації та поради на семінарі-практикумі. Ділові ігри допоможуть у плануванні роботи різних методичних підструктур, у проведенні інноваційних методичних заходів, у впровадженні нестандартних форм поширення ППД.

4. «Нетрадиційні форми засідань педради».

Пропонуємо вам інноваційні форми ведення засідань, сценарії деяких нестандартних засідань, матеріали з їх підготовки та проведення, методики, які допоможуть залучити до співпраці якомога більше членів педколективу.
Ділові ігри в ході семінару дадуть  відповіді на питання: «Як провести засідання педради нестандартно та максимально ефективно?», «Як уникнути сірої рутинності в процесі його підготовки та проведення?», «Як  урізноманітнити тематику засідань та забезпечити дієвість прийнятих  рішень?»

5. «Система роботи над єдиною науково-методичною проблемою».

Як правильно вибрати проблему (тему, щоб вона була цікавою й посильною, а головне — корисною і зрозумілою кожному конкретному вчителю? З чого почати? Як? Що, навіщо, чому? Чого ми збираємося досягти у роботі над проблемою?
На ці та інші питання ви отримаєте відповіді та рекомендації під час семінару-практикуму.
Під час ділових ігор змоделюємо перспективний план реалізації проблемної теми поетапно,  плани роботи методичних підструктур за конкретною проблемою.

6. «Інноваційні форми засідань педради в дошкільному навчальному закладі».

Пропонуємо інноваційні, нестандартні форми ведення засідань, які сприяють включенню кожного члена педради в активний пошук інтерактивних форм роботи з дошкільниками, шляхів розвитку ДНЗ, технологій взаємодії «школи — ДНЗ — батьківської спільноти — громади».
Ділові ігри допоможуть завідувачам, методистам ДНЗ сформувати плани підготовки до конкретних засідань педради, змоделювати сценарії окремих нестандартних засідань та окреслити орієнтовні рішення педради.
 

З питань замовлення тренінгів прохання звертатися по тел. 044 537-32-00.