Як довго передплачуєте видання «Шкільного cвіту»

Конкурси видавництва «Шкільний cвіт»

Усі конкурси

Kонкурс «Мій рідний край»

  • Початок 01.05.10
  • Кінцевий термін прийому робіт 01.09.11
  • Конкурс завершується 30.09.11

Шановні колеги!

Редакція газети «Le français» запрошує вас до участі в конкурсі, який оголошує видавництво «Шкільний світ». Конкурс присвячено опису рідного краю (міста, села, регіону).

Тема конкурсу — «Мій рідний край»

Ми знаємо багато про регіони Франції. Та дуже мало є публікацій про чудові місця нашої Батьківщини, про її видатних людей.

Чекаємо на ваші матеріали!!!

Вимоги до конкурсантів

1. Рукопис має бути чітко надрукований через 1,5 інтервали на комп’ютері, на папері звичайного формату (А4) з обов’язковим доданням електронного варіанту матеріалу на електронному носії або надсилати на нашу електронну адресу (див. нижче). Набір тільки у Word, шрифт Times New Roman.

2. Усі цитати й посилання на статті та книжки мають бути ретельно вивірені за першоджерелами. У виносці обов’язково слід зазначати, звідки взято цитату, автора та назву книжки або статті, видання, в якому ця стаття опублікована, місто, видавництво, рік видання і номер сторінки.

3. Якщо у статті використано матеріали з інших видань або з Інтернету, у ній обов’язково має бути посилання на використану літературу або відповідні сайти.

4. Малюнки додаються до рукопису на окремих аркушах. Схеми та креслення мають бути виконані на білому папері чорною кульковою ручкою з дотриманням товщини ліній і загальноприйнятих стандартних позначень.

5. Фотографії (автора, групи авторів, учителя з учнями тощо) мають бути надруковані на матовому папері, підписані м’яким олівцем. Бажано надсилати електронний варіант фотографії у форматі TIF або GPJ (розділення 300 точок на дюйм) окремим файлом.

6. Матерали надіслані на конкурс не повертаємо та не рецензуємо.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 вересня 2011 року.

Роботи надсилайте на адресу:
01014, м. Київ, вул. Тимірязєвська, 2, видавництво «Шкільний світ», редакція газети «Le français», на конкурс «Мій рідний край».
е-mail: france@1veresnya.com.ua