Ось і дійшов свого завершення конкурс «Панорама творчих уроків-2018»  видавництва «Шкільний світ»! Ми з радістю та душевним трепетом відкривали кожен ваш лист, перечитували конкурсні роботи. Багато учасників ділилися з нами своїми ідеями, креативними поглядами та освітніми інноваціями. За це від кожного редактора видавництва усім конкурсантам найщиріша вдячність!

«Панорама творчих уроків» щороку відкриває для нас безліч нових педагогічних талантів. Цьогоріч учасникам було особливо складно здобути перемогу, адже на хвилі освітньої реформи з’явилося багато нового, нестандартного. Та саме це сприяло нашим переможцям взятися до плідної роботи. Видавництво щиро завдячує учасникам і вітає із заслуженою перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та впевнено крокувати успішною  професійною стежиною.

НОМІНАЦІЯ «ІНФОРМАТИКА»

  • I місце посідає Дорошенко Галина, учитель інформатики ДНЗ «Буцький ППЛ»  (смт. Буки Черкаської обл.)
  • II місце посідає Гуназа Леся, учитель інформатики Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (м. Бровари, Київська обл.)
  • III місце посідає Грабовецька Наталія, учитель інформатики Спеціалізованої школи №40 ім. Миська Є.М. (м.Маріуполь, Донецька обл..)

НОМІНАЦІЯ «АНГЛІЙСЬКА МОВА»

  • I місце посідає Вінюкова Оксана, учитель англійської мови Рубіжанської спецшколи І-ІІІ ст. №2 (м.Рубіжне, Луганська обл.).
  • II місце займають Курченко Антоніна, учитель англійської мови СЗШ №201 та Куница Тетяна, учитель хімії СЗШ №201 (м. Київ).
  • IІI місце посідають Абрамовська Інна, заступник директора з НВР та учитель англійської мови ССЗШ №5, Проць Вікторія, учительанглійської мови ССЗШ №5 та Климашевська Юлія, учительанглійської мови ССЗШ №5 (м.Львів).

НОМІНАЦІЯ «БІОЛОГІЯ»

  • I місце посідає Древицька Ганна, учитель біології та екології ТОВ «Центр освіти «Оптіма» (м.Київ).
  • II місце займає Загубинога Оксана, учитель природознавства, біології з основами екологічних знань, хімії, учитель - методист, учитель вищої кваліфікаційної категорії Скородистицької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. «Школа життєтворчості» (с. Скородистик, Чорнобаївський район Черкаської області)
  • IІI місце посідає Пантелей Ганна, учитель біології НижньосірогозькоїЗОШ І-ІІІ ст. (смт. Нижні Сірогози, Херсонська області)

НОМІНАЦІЯ «ХІМІЯ»

  • I місце посідає Бойчук Людмила, учитель біології та хіміїЛюбиковицької ЗОШ І-ІІІ ст. (с. Любичі, Сарненський р-н,Рівненська обл).
  • II місце займає Населенко Марія, учитель хімії Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст. (с. Лемеші, Козелецький р-н, Чернігівська обл).
  • IІI місце посідає Волощук Ольга, учитель хімії, ДНЗ «Черкаське ВПУ» (м.Черкаси).

НОМІНАЦІЯ «МАТЕМАТИКА»

  • I місце посідає Загирняк  Олена, учитель математики Залузької ЗОШ І-ІІ ст.. (с.Залужжя, Теплицького р-ну, Вінницької обл).
  • II місце займає Бутенко Євгенія, учитель математики Липецької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна. (с. Липці, Харківській р-н, Харківська обл).
  • IІI місце посідають Башинський Андрій, учитель математики Промінського НВК та Башинська Олена, директор, учительматематики Промінського НВК (с.Промінь, Снігурівський р-н, Миколаївська обл.).

НОМІНАЦІЯ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

  • I місце посідає Кропивка Віра, учитель початкових класів Великоселицької ЗОШ І-ІІ ст. (с.Великоселецьке, Оржицький р-н, Полтавська обл.).
  • II місце займає Вітковська Світлана, учитель початкових класів Шепетівського НВК №1 (м.Чернігів)
  • IІI місце дістає Шеремет Тетяна, учитель початкових класів Лубенської спецшколи І-ІІІ ст. №6 (м. Лубни, Полтавська обл.).

НОМІНАЦІЯ «ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ»

  • I місце посідає Мельник Тетяна, учитель трудового навчання Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №40 (м.Миколаїв.).
  • II місце  займає Гуренко Наталя, учитель трудового навчання Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст. №15 (м. Білозерське, Донецька обл).
  • IІI місце посідає Мороз Олена, учитель естетичного виховання НВК «Уманська міська гімназія-школа» (м. Умань, Черкаська обл.).

НОМІНАЦІЯ «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА»

  • I місце посідає Огіренко Олена, учитель зарубіжної літератури Миколаївської гімназії №3 (м.Миколаїв.).
  • II місце  займає Щурко Людмила, учитель зарубіжної літератури Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (с. Підзамочок, Бучацький р-н, Тернопільська обл).
  • IІI місце дістає Артемчук Валентина, учитель зарубіжної літератури Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (м. Шепетівка, Хмельницька обл.).

НОМІНАЦІЯ «ПРОФТЕХОСВІТА»

  • I місце посідають Голомб Тетяна, викладач української мови та літератури ВПУ №3 та Калинич Роман, викладач історії ВПУ №3 (м. Мукачево, Закарпатська обл.).
  • II місце займають Корінчук Володимир, викладач математики Луцького ВПУ будівництва та архітектури та Корінчук Наталія, викладач математики Луцького педагогічного коледжу (м.Луцьк).
  • IІI місце посідає Бенедіс Наталія, практичний психолог, викладач ДНЗ «Київське ОВПУ харчових технологій ресторанного сервісу» (м.Київ).

НОМІНАЦІЯ «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ»

  • I місце посідає Качуровська Лариса, заступник директора з НВР та учитель історії Первомайської гімназії (м. Первомайськ, Миколаївська обл.).
  • II місце  займає Слюсарева Катерина, учитель історії ЧернівецькоїЗОШ І-ІІІ ст. №33 (м.Чернівці).
  • IІI місце посідає Черкасова Світлана, заступник директора з НВР та учитель історії КЗО «Святовасилівська СЗШ» І-ІІІ ст. (Солонянськийр-н, Дніпропетровська обл) і Редчиць Наталія, учитель історії та правознавства Бердичивського загальноосвітнього НВК №4 (м. Бердичів, Житомирська обл.).

НОМІНАЦІЯ «ДЕФЕКТОЛОГ»

  • I місце посідає Петришина Оксана, учитель української мови та літератури КЗ «Клеванська спеціальна ЗОШ інтернат №1 І-ІІІ ст.»(смт. Оріхів, Рівненський район, Рівненська обл).
  • II місце  займає Пручанська Мирослава, учитель ритміки, дефектолог Санаторної школи-інтернату І-ІІ ст. №21 (м. Київ).
  • IІI місце посідає Карчевська Інна, учитель-дефектолог КЗ «ДНЗ (я-с) №280 комбінованого типу» (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл).

НОМІНАЦІЯ «ДИТЯЧИЙ САДОК»

  • I місце посідає Карлюга Аліна, вихователь-методист ЗДО №24 «Гвоздичка» ( м. Первомайськ, Миколаївська обл.).
  • II місце  займає Тульчій Ірина, вихователь ЗДО №5 «Золота рибка» (м. Первомайськ, Миколаївська обл.).
  • IІI місце дістає Бондарик Марина, вихователь, методист, психологКДНЗ №8 (м. Волноваха, Донецька обл.).

НОМІНАЦІЯ «ЗДОРОВ’Я ТА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА»

  • I місце посідають Швець Валентина, учитель біології Краснополянської ЗОШ І-ІІІ ст. та Бізбіз Олена, учитель математики Краснополянської ЗОШ І-ІІІ ст. (с.Красна Поляна, В-Новосілківськийр-н, Донецька обл).
  • II місце займає Рогачова Вікторія, учитель основ здоровяВеликолепетинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (смт. Велика Лепетиха, Великолепетинського р-ну, Херсонська обл.).
  • IІI місце посідає Кіктенко Інна, учитель фізичної культури Загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ст. комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» (м. Запоріжжя).

 ​НОМІНАЦІЯ «ГЕОГРАФІЯ»

  • I місце посідає Гриців Олеся, методист ДНЗ «Хоростківський ПСЛ» (м. Хоростків, Гусятинського р-ну, Тернопільська обл).
  • II місце займає Григоренко Лариса, директор Чмирівського НВК «Школа І ст.-гімназія» (с. Чмирівка, Старобільського р-ну, Луганська обл.).
  • IІI місце посідає Янатьєва Ольга, учитель географії опорного закладу Васильківського НВК №1 (смт. Васильківка, Васильківського р-ну, Дніпропетровська обл..).

 НОМІНАЦІЯ «НІМЕЦЬКА МОВА»

  • I місце посідає Петрова Яна, учитель іноземних мов Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (м.Бровари, Київська обл.).
  • II місце займають Михайлик Алла, учитель німецької мови КУССШ №7 ім. М.Савченка та Завгородня Олена, учитель зарубіжної літератури КУССШ №7 ім. М.Савченка (м.Суми).
  • IІI місце посідає Хасанова Разіфа, учитель німецької мови Гімназії №4 (м. Одеса).

НОМІНАЦІЯ «ПОЗАШКІЛЛЯ»

  • I місце посідає Радченко Ірина, керівник гуртка «Витинанка» Шосткинського КДЮТ «Орлятко» (м. Шостка, Сумська обл.).
  • II місце займає Буткова Людмила, керівник гуртка Старобільськогорайонного БТДЮ (м. Старобільськ, Луганська обл).
  • IІI місце посідає Ковальчук Наталія, керівник гуртка інформатики ЦНТТУМ (м. Луцьк, Волинська обл.).

 НОМІНАЦІЯ «СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ»

  • Перше та єдине місце посідає Тринус Мирослава, соціальний педагог ЗОШ №6 ім. В. Г. Короленка (м. Житомир).

НОМІНАЦІЯ «ФІЗИКА»

  • I місце посідає Романов Олександр, учитель фізики та астрономії, КЗ«Високопільська ЗОШ І-ІІІ ст.» (смт. Високопілля, Високопільськийрайон, Херсонська обл.).
  • II місце займає Гринько Ірина, заступник директора з НВР та учитель фізики Шандриголівської ЗОШ І-ІІІ ст. (с. Шандриголове, Лиманськийр-н, Донецька обл).
  • IІI місце дістає Шкель Надія, учитель фізики Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст. №15 (м. Білозерське, Донецька обл.).

НОМІНАЦІЯ «ШКІЛЬНИЙ СВІТ»

  • I місце посідають Чижмар Олена, вихователь та учитель історії КЗЛОР «Підгірцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.», Гладій Зоряна, учитель інформатики та фізики КЗЛОР «Підгірцівськаспеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» і ЧижмарЛюдмила, бібліотекар КЗЛОР «Підгірцівська спеціальна заголоноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» (с.Підгірці, Стрийського р-ну, Львівської обл.).
  • II місце займають Середа Оксана, учитель лікувальної фізичної культури Комунального вищого навчального закладу «Хортицьканаціональна академія» та Калашник Тетяна, учитель української мови та літератури Комунального вищого навчального закладу «Хортицьканаціональна академія» (м. Запоріжжя).

НОМІНАЦІЯ «МУЗИКА»

  • I місце посідають Степанова Неля, викладач музичного профілю та учитель вищої категорії ХСШ №133 «Ліцей мистецтв» та Симоненко Світлана, учитель початкових класів вищої категорії, старший учитель, практичний психолог ХСШ №133 «Ліцей мистецтв» (м.Харків).
  • II місце займає Гончарова Наталія, учитель музичного мистецтва ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4 (м. Лозова, Харківська обл.).
  • IІI місце посідає Кравченко Катерина, учитель музичного мистецтва Хорольської гімназії (м. Хорол, Полтавська обл.).

НОМІНАЦІЯ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

  • I місце посідають Решова Валентина, викладач  музичного мистецтва, сольфеджіо та естетики Харківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів №133 «Ліцей мистецтв» та Яворська Наталія, заступник директора з НВР, учитель математики та інформатики Харківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів №133 «Ліцей мистецтв» (м.Харків).
  • II місце займає Андрієвська Любов, учитель образотворчого мистецтва, художньої культури Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №6 (м. Лубни, Полтавська обл).

НОМІНАЦІЯ «УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА»

  • I місце посідає Бабак Валентина, учитель української мови та літератури Малобурімської ЗОШ (Чорнобайський район, Тернопільська обл.)
  • II місце займає Перфілова Наталя, учитель української мови та літератури Новогнатівської ЗОШ І-ІІ ст. (Волноваський район, Донецька обл).
  • IІI місце посідає Чеснокова Марина, учитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. №23 (м. Краматорськ, Донецька обл.).

НОМІНАЦІЯ «ПСИХОЛОГ ДОШКІЛЛЯ»

  • I місце посідає Опрук Світлана, практичний психолог ДНЗ «Гуцулятко» (с. Верхній Ясенів, Верховинський район,Івано-Франківська обл.)
  • II місце займає Юрасова Тетяна, практичний психолог та соціальний педагог ДНЗ №13 «Золота рибка» (м. Енергодар, Запорізька обл.).
  • IІI місце посідає Манько Надія, практичний психолог ЗДО №51 «Золота рибка» (м. Покровськ, Донецька обл.).

 НОМІНАЦІЯ «ПСИХОЛОГ»

  • Перше та єдине місце посідає Вовнянко Тетяна, психолог Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Козелецький р-н, Чернігівська обл.).

 

 Ми щиро вдячні зі участь усім нашим читачам!

Share This