19 січня у приміщенні Укрінформ відбулося нагородження переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу «Освітній Оскар — 2017» . Журі конкурсу вибрало найкращі роботи у 19 номінаціях . Цьогоріч конкурс відбувся за підтримки заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея та президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя. Видавництво «Шкільний світ» щиро вітає переможців і дякує всім учасникам, які надіслали на конкурс власні творчі напрацювання . Творимо освіту разом!

«Бібліотекар» — Лілія Попіль, Чортківський державний медичний коледж, Тернопільська обл.

«Вихователь» — Оксана Демченко, Височанський ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу, Харківська обл.

«Учитель року —2017» — Наталія Цісар, учителька математики Дальницької ЗОШ I—III ст., Одеська обл.

«Учитель початкової школи» — Наталія Білявська, Згурівський НВК, Київська обл.

«Дефектолог» — Тетяна Цюрмаста, учитель-тифлопедагог, учителька початкових класів, голова методичного об’єднання вчителів та вихователів Черкаської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І—ІІІ ст.

«Директор позашкільного навчального закладу» — Олена Боровська, директор Центру позашкільної освіти ім. О. Розумкова, Житомирська обл.

«Директор школи» — Олександр Ткаленко, Білопільська ЗОШ I—III ст. № 2 ім. С. М. Гордієнка, Сумська обл.

«Дошкільний навчальний заклад» — Лариса Працьовита, завідувач Первомайського ДНЗ ясел-садка № 1 «Ластівка», Миколаївська обл.

«Завідувач дитячого садка» — Алла Коваленко, завідувач Смілянського ДНЗ № 23, Черкаська обл.

«Заступник директора» — Інна Білоус, заступник директора з НВР Калинівської ЗОШ І—ІІІ ст.-гімназії, Вінницька обл.

«Керівник (управління/відділу/департаменту освіти)» — Галина Литвинюк, директор Тернопільського методичного центру науково-освітніх інновацій і моніторингу

«Керівник методичного кабінету/центру» — Тетяна Соболь, завідувач Навчально-методичного центру психологічної служби відділу освіти Харківської державної адміністрації

«Майстер виробничого навчання» — Людмила Чубенко, майстер виробничого навчання Золотоніського професійного ліцею, Черкаська обл.

«Методист» — Ірина Санковська, методист НМЦ дошкільної та початкової освіти ІППО Київського університету ім. Б. Грінченка

«Методичний кабінет» — Наталія Курдя, завідувач Методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради, Донецька обл.

«Позашкільний навчальний заклад» — Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді м. Сєверодонецьк, Луганська обл., директор — Лариса Борисова

«Учень року» — Євгенія Воробйова, учениця Черкаського вищого професійного училища

«Шкільний психолог» — Любов Кухаренко, практичний психолог Кременчуцького НВК № 4, Полтавська обл.

«Школа» — Врадіївська гімназія, директор — Лідія Тірон

Share This