План – конспект заняття гуртка «Майстерня юних дизайнерів»

Світлана Гутафель-Мартиненко, керівник гуртка «Майстерня юних дизайнерів» МЦНТТУМ, м.Чернівці

План- конспект заняття
початкового рівня першого року навчання.

Тема заняття: прийоми виконання монотипії та домальовок.

Мета:

Навчальна: ознайомити гуртківців з поняттями: «монотипія» та «домальовки». Вчити дітей прийомам і методам художнього відтворення образів довколишнього середовища, користуючись нетрадиційною технікою малювання – монотипією, зокрема, її різновидом «дзеркальною монотипією» та домальовками. Навчати створювати в техніці «дзеркальної монотипії» самостійну творчу роботу – композицію «Зимові фантазії». Отримати величезне задоволення від творчого процесу.

 

Розвинути: відчуття композиції, гармонії форм та кольорів, естетичне сприйняття, спостережливість, фантазію, чуттєвість до краси природи, уміння бачити в різноманітних лініях, плямах задуману композицію. Розширити кругозір через отримання теоретичних знань по новій (для гуртківців)  техніці малювання.

Удосконалювати: уміння роботи над композицією за темою в заданій кольоровій гамі, прийоми роботи з аквареллю та гуашшю.

Виховна: виховувати наполегливість у виконанні роботи, охайність в роботі, вміння дотримувати робоче місце в порядку, повагу до робіт інших гуртківців, почуття організованості. Формувати бажання творити прекрасне довкола себе.

 

Завантажити файл

Яблучко подяки 🙂

Якщо вам подобається те, що ми робимо — відправте нам яблучко подяки 🙂 А ми будемо знати, що рухаємося в правильному напрямку!

10,00 грн.

Вам також може сподобатися…

Share This