Сценарій позакласного заходу з фізики з елементами народознавства “Секрети та традиції українських напоїв”

Автор: Крупа Ольга Анатоліївна

Мета:

навчальна: поглибити знання про такі поняття, як випаровування і конденсація, кипіння, розширення тіл при нагріванні, теплопередача, теплопровідність, конвекція; розширити уявлення про значення теплових явищ в житті людини, зокрема на кухні українських традиційних напоїв; познайомити учнів з особливостями та традиціями українських народних напоїв.

розвивальна: розвивати пізнавальний інтерес до вивчення фізики; формувати логічне мислення, зокрема уміння аналізувати ситуацію, встановлювати взаємні зв’язки між явищами природи, узагальнювати, виділяти головне; удосконалювати практичні навички шляхом розв’язування експериментальних задач; розвивати комунікативні навички.

виховна: створити умови для самореалізації особистості; виховувати поважне ставлення до українських традицій, любов до рідної землі; формувати загальнолюдські цінності; формувати екологічну культуру щодо раціонального споживання природніх ресурсів; виховувати бережливе ставлення до свого здоров’я.

Завантажити матеріал

Завантажити презентацію

 

Яблучко подяки 🙂

Якщо вам подобається те, що ми робимо — відправте нам яблучко подяки 🙂 А ми будемо знати, що рухаємося в правильному напрямку!

10,00 грн.

Є в наявності

Share This