Казкові стежинки добра.

       Автор: Баранова Наталія Леонідівна

Програмовий зміст: Продовжувати знайомити дітей з українськими народними казками. Уточнити знання дітей про те, кого називають «ввічливими» , «чемними». Навчати дітей ввічливому спілкуванню з ровесниками, дорослими, розкрити перевагу доброти над злом, байдужістю, розширити і закріпити словниковий запас дітей словами ввічливості. Познайомити з новим словом «купини». Розвивати монологічне мовлення при інсценуванні українських народних казок, логічне мислення, пам’ять за допомогою малих форм (прислів’я, лічилки) дрібну моторику пальців рук, зв’язне мовлення. Вчити дітей вирішувати поставлені перед ними проблеми, спираючись на знання і набуті вміння. Виховувати ввічливість, чемність, бажання прийти на допомогу тому, хто її потребує, просить.

Матеріал:дидактична гра «Що погано – що добре», ребус, обручі, цифри, ширма для лялькового театру – «Котик і півник», 2 шапочки мишенят; шапочка півника, журавля, лисички; глечик, тарілка, сердечко, гілочка у вазочці; гра «Хитрий лис», «Колобок», «Криниця».

Підготовка до заняття: слухання українських народних казок «Лисичка та журавель», «Котик і півник», «Колосок», вивчення лічилок, прислів’їв. Знайомство з грою «Добрий вчинок – поганий вчинок». Драматизація українських казок.

Завантажити матеріал

Яблучко подяки 🙂

Якщо вам подобається те, що ми робимо — відправте нам яблучко подяки 🙂 А ми будемо знати, що рухаємося в правильному напрямку!

10,00 грн.

Є в наявності

Share This