Відеоробота школярки “Щасливі люди не палять” – у трійці лідерів Всеукраїнської першості кінорежисерів 08.06.2015

У своїй відеороботі «Щасливі люди не палять» шестикласниця Марина Куждіна розповідає про неприємні наслідки, яких згубна звичка завдає організму людини. Для цього школярка проводить спеціальний експеримент.

Дослідницький інвентар дівчини становить пляшка з водою, пластикова трубка й умовний фільтр у вигляді ватного диску. Усе це, за задумом Марини Куждіної, показує систему органів дихання. Далі прихильниця здорового способу життя наочно демонструє, що відбувається у легенях, коли до них потрапляє тютюновий дим.

Наприкінці ролику школярка закликає відмовитись від паління та підтримати бійців-учасників антитерористичної операції на сході України:  «Кожного разу, коли тобі захочеться витратити гроші на цигарки, краще відішли їх нашим солдатам. Допоможи собі і своїй країні», – каже Марина Куждіна.

За підсумками Всеукраїнської першості кінорежисерів соціальний проект учениці Криворізької школи № 114 посів ІІІ місце. Роботу Марини Куждіної визнали однією з кращих серед понад 170 робіт.

Яблучко подяки 🙂

Якщо вам подобається те, що ми робимо — відправте нам яблучко подяки 🙂 А ми будемо знати, що рухаємося в правильному напрямку!

10,00 грн.

Є в наявності

Share This