Як подорожуватимуть діти та студенти? Укрзалізниця змінила правила

Так, від завтра для перевезення  у внутрішньому сполученні дітей віком до 16 років більше не потрібен оригінал свідоцтва про народження. Достатньо буде пред’явити нотаріально завірені копії свідоцтва про народження чи інші документи, що засвідчують вік дитини.

А якщо студенти, наприклад, надумають проїхатись із комфортом – у вагонах вищої категорії – СВ, купе, перший клас (крім регіональних поїздів), то змушені будуть заплатити вже повну вартість проїзного документа, бо знижка на ці вагони вже не діє. Проте збережено пільговий проїзд (50 %) у соціальних вагонах – у загальних, плацкартних, другого та третього класу – всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучень, а також усіх вагонах регіональних поїздів.

Є також зміни й щодо групового перевезення, переліку документів, які треба пред’являти при посадці тощо. А крім того, відтепер дозволено перевозити невеликого розміру домашніх улюбленців у плацкартних вагонах нічних поїздів.

Довідка

Зміни до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України набудуть чинності 29 травня відповідно до наказу Міністерства інфраструктури № 145 від 20 квітня цього року.

 

Яблучко подяки 🙂

Якщо вам подобається те, що ми робимо — відправте нам яблучко подяки 🙂 А ми будемо знати, що рухаємося в правильному напрямку!

10,00 грн.

Вам також може сподобатися…

Share This