У польському університеті викладачі ЖДУ імені Івана Франка провели заняття

На базі інституту германської філології Сілезького університету (Республіка Польща) докторант кафедри германської філології та зарубіжної літератури Микола Ліпісівіцький та викладач кафедри Євгенія Король разом із польськими колегами провели низку лекцій і семінарів.

Запропоновані теми стосувалися двох періодів в історії німецької літератури – періоду Другої світової війни та сучасності. Євгенія Король провела заняття з художньої тематики та лірики періоду антифашистської еміграції, а Микола Ліпісівіцький опрацював обидві сфери, запропонувавши семінар з антифашистського циклу «Жах і відчай у Третій імперії» Бертольта Брехта та лекцію і семінар із сучасної німецької драми.

Разом із польськими однолітками лекції і семінари відвідували студентки німецького відділення навчально-наукового інституту іноземної філології ЖДУ імені Івана Франка Аліна Бондар, Ельвіра Бармак, Вікторія Захарчук, Аліна Ліпісівіцька та Тетяна Шуляківська.

Яблучко подяки 🙂

Якщо вам подобається те, що ми робимо — відправте нам яблучко подяки 🙂 А ми будемо знати, що рухаємося в правильному напрямку!

10,00 грн.

Є в наявності

Share This