Близько 200 підручників від ЛНМУ імені Данила Галицького отримав донецький університет

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького чим може підтримує колег – Донецький національний медичний університет імені Максима Горького, що нині розташований у Красному Лимані. Цього разу львів’яни надіслали близько 200 підручників з різних спеціальностей медичного профілю.

Крім того, ЛНМУ імені Данила Галицького радо запрошує  15 студентів ДНМУ імені Максима Горького безкоштовно відпочити в університетському спортивно-оздоровчому таборі «Медик», що розкинувся на березі мальовничого озера Пісочне (смт Шацьк Волинської області).

До слова, у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького триває збір коштів для фінансової допомоги. Зокрема, проводяться благодійні турніри з міні-футболу, волейболу та баскетболу, кошти від яких будуть передані на потреби Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.

Яблучко подяки 🙂

Якщо вам подобається те, що ми робимо — відправте нам яблучко подяки 🙂 А ми будемо знати, що рухаємося в правильному напрямку!

10,00 грн.

Є в наявності

Share This