На Буковині відбувся симпозіум з актуальних питань дитячої гастроентерології та дієтології

Відкрив лікарський форум проректор із наукової роботи і міжнародних зв’язків Буковинського державного медичного університету Олександр Іващук. Із вітальними словами до учасників конференції звернулась начальник Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць та керівник відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України, головний позаштатний дитячий гастроентеролог МОЗ України Олег Шадрін.

Перед учасниками симпозіуму з доповіддю «Педіатрична нутриціологія: досягнення та проблеми» виступила Таміла Сорокман, завідувачка кафедри педіатрії та медичної генетики Буковинського державного медичного університету. А головний позаштатний дитячий гастроентеролог МОЗ України Олег Шадрін провів навчальний семінар із впровадження у медичну практику клінічних протоколів діагностики та лікування захворювань органів травлення у дітей.

Яблучко подяки 🙂

Якщо вам подобається те, що ми робимо — відправте нам яблучко подяки 🙂 А ми будемо знати, що рухаємося в правильному напрямку!

10,00 грн.

Є в наявності

Share This