Природоохоронці УДПУ ім. П.Тичини за чисті водойми

Організатором акції, що проходила в рамках всеукраїнського заходу «Зробимо Україну чистою!», виступила завідувач кафедри хімії, екології та методики їх навчання, професор Світлана Совгіра, а її учасниками стали викладачі, аспіранти, студенти ІІ курсу природничо-географічного факультету, педагогічний колектив та група «Екос» ЗОШ №3 м. Умань.

Під час проведеної акції було виявлено, розчищено та упорядковано джерела на береговій смузі річки Уманки в районі Зарембового ставу, висаджено дерева та кущі для укріплення його берегів, прибрано прибережну смугу річки від побутового сміття, організовано благоустрій суміжних територій, проведено агітаційно-пропагандистську роботу серед жителів мікрорайону.

Екологи УДПУ переконані, що проведена природоохоронна акція – важливий внесок у захист навколишнього середовища, збереження чистоти водойм та покращення благоустрою рідного міста.

Яблучко подяки 🙂

Якщо вам подобається те, що ми робимо — відправте нам яблучко подяки 🙂 А ми будемо знати, що рухаємося в правильному напрямку!

10,00 грн.

Є в наявності

Share This