Сергій Квіт підтримав ініціативу приватних вишів

Сергій Квіт нагадав, що у рамках нового Закону України «Про вищу освіту», контроль за забезпеченням якості освіти здійснюватиметься паралельно – всередині вищих навчальних закладів та ззовні – через Національне агентство із забезпечення якості освіти. Результатом такого контролю має стати відкритість та доступність для широкого загалу діяльності університетів.

Зазначимо, що керівники провідних приватних вищих навчальних закладів України на зустрічі 27 січня 2015 року висловили ініціативу створити Організаційний комітет зі скликання I Всеукраїнського З’їзду приватних вищих навчальних закладів. Учасники заходу також звернулися до МОН та усіх приватних ВНЗ підтримати цю ініціативу. Учасники зустрічі обрали головою Організаційного комітету Тараса Фінікова – президента «Міжнародного фонду досліджень освітньої політики», а секретарем – Тараса Добка, першого проректора Українського католицького університету.28_01_2015

Яблучко подяки 🙂

Якщо вам подобається те, що ми робимо — відправте нам яблучко подяки 🙂 А ми будемо знати, що рухаємося в правильному напрямку!

10,00 грн.

Є в наявності

Share This